22 aan de ledenraad tekeningen worden getoond en financiële gegevens worden medegedeeld. Voor de bezoekers van de nieuwe boxen zal een nieuw restaurant/ont vangstruimte worden gebouwd. Dit restaurant zal een exclusief ka rakter krijgen en biedt plaats aan circa 60 personen. De toekomstige pachter zal deze ruimte geheel dienen in te richten, waar tegenover staat dat hij de eerste drie jaar geen pacht hoeft te betalen. Kwaliteit staat voor kwantiteit. De huurders van de boxen zuilen worden geballoteerd en ook het bezoek aan het restaurant moet niet voor een ieder mogelijk zijn. Momenteel zijn er 42 aanvragen voor de nieuwe plaatsen binnen. Het huren van deze plaatsen bestaat alleen voor de minimale periode van drie jaar. In deze drie jaar zal de gehele investering moeten zijn terugverdiend. De heer Timman merkt op dat het erfpachtcontract moet worden nage keken, omdat de gemeente mogelijkerwijs de erfpacht kan verhogen doordat er een restaurant zal worden gebouwd. De heer van der Zwaag is van mening dat uitwijken voor topwedstrij den naar het Olympisch Stadion een moeilijke zaak zal worden. De penningmeester zegt dat er zeker maatregelen dienen te worden genomen indien zich dit voor zal doen. n 1 De heer Kraan vindt het van primair belang dat. het eerste elrta goed blijft presteren en dat de bouw van de nieuwe boxen paral e moet lopen met de kwaliteit die op het veld geleverd wordt. De voorzitter is van mening dat, indien men bang is dat Ajax geen kwaliteit meer zal bieden na mogelijk vertrek van 1 of 2 topspelers, de plannen niet door kunnen gaan. Voorts wijst hij op de mogelijkheid eerst twee boxen aan te laten brenaen in plaats van vier en eventueel een jaar later nog twee. Op een vraag van de heer Brandsteder wat er met de NOS-cabine gaat gebeuren antwoordt de voorzitter dat hier nog een oplossing voor moet worden gezocht. De heer Kraan vraagt wanneer het bestuur het oordeel van de leden- raad wil horen. De voorzitter antwoordt dat hij dit graag op 24 april op de ledenraadsvergadering wil vernemen. De leden gaan hiermee akkoord en zullen de heer Kraan uiterlijk 23 april a.s. informeren omtrent hun standpunt in deze. De heer Bakker vraagt hoe de financiering zal geschieden. De voorzitter zegt dat de mogelijkheid open is om drie jaar vooruit te betalen, waarbij een bepaalde korting zal worden verleend. 3. Rondvraag. Wordt niet gehouden. 4. Sluiting. De voorzitter sluit de vergadering.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 27