21 Op een vraag van de heer Blekkenhorst omtrent het aantal trainers dat bij Ajax in dienst is antwoordt de voorzitter dat per 30-6-86 de trainers Roubos en van Maarschalkerweerd zullen vertrekken en dat zijn aangetrokken W. Rijsbergen en B. Haarms. De voorzitter denkt dat de opleiding goed in elkaar zit. Verder deelt hij mede dat op 17 maart a.s. de bordjesclub zijn jaarlijkse bijeenkomst zal hebben, nu echter in het Ajax-restaurant. Voorts zijn er contracten voor het toernooi 711 en een toernooi te Mechelenallebei te spelen in augustus 1986. Voorts zal er in de voorbereidingsperiode een thuiswedstrijd ge speeld worden tegen Robin Hood uit Suriname. In september zal Ajax tezamen met het St. Lucas Ziekenhuis en de Rijksuniversiteit te Maastricht een medisch congres organiseren. Het lijkt ons een goede zaak voor het Ajax P.R. gebeuren. Op een vraag van de heer van Wijk hoe Ajax financieel meedoet aan dit congres antwoordt de voorzitter dat het de bedoeling is, dat de kosten geheel dienen te worden gedekt door o.a. sponsoring. Er zijn diverse mensen van Ajax die zitting in de organisatie hebben. 3. Rondvraag. Bij de rondvraag worden door de volgende heren vragen gesteld. Schoevaart (landelijke jeugdcompetitie en uitbreiding velden op Voorland), van der Zwaag (contract Ajax/Telstar en het artikel in Vrij Nederland), Kraan (contractverlenging J. Cruyff en terugkeer B. Haarms), Blekkenhorst en Kraan (Sky-boxen), van Wijk (uitwijken naar Olympisch Stadion als boxen voor veel geld zijn verhuurd), Blekkenhorst (diverse figuren achter rode draad in de bestuurska mer), Boerkoel (investeren in stadion i.v.m. Olympische Spelen in 1992) en Lindeman (feest VVCS op T.V.). Hierna sluit de voorzitter de vergadering, de volgende vergadering wordt vastgesteld op donderdag 24 april 1986. Vergadering van 14 april 1986. 1. Opening. Aanwezig 24 leden, bericht van verhindering ontvangen van de leden Boaaard en Smit en van de ere—leden de Boer, de Jongh, Volkers en Westrik en ere-voorzitter van Praag. Wel aanwezig het ere-lid Timman, de bestuursleden Been en van Eijden en de administrateur Holsheimer. De voorzitter heet alle aanwezigen welkom. 2. Bestuursmededeling, Zoals in de vorige vergadering is beloofd zou de ledenraad op de hoogte worden gesteld van de plannen voor eventueel realisering van nieuwe boxen. Nb een aantal bijeenkomsten met de financiële commissie kunnen thans

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 26