20 zal plaatsvinden, sluit de voorzitter de vergadering en wenst een ieder wel thuis. Vergadering van 6 februari 1986. 1Opening. De voorzitter heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Aanwezig zijn 22 leden, bericht van verhindering ontvangen van de heren Brandsteder, Harms, Lambregts en Pil, alsmede van de heren de Boer, van Eijden, de Jongh, van Praag, Volkers en Westrik. Verder aanwezig bestuurslid Been, ere-lid Timman en administrateur Holsheimer 2. Ingekomen stukken. Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering, gehouden op 7 no vember 1983. CTSa. - .i mm i - - - - - - - - - De heer Gianotten merkt op dat ten aanzien van punt 5 Statutenwijzi ging de discussie verder overbodig was, aangezien de tekst reeds in de ledenvergadering was aangenomen. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. De heer Kraan merkt op dat op blz. 2 van de notulen wordt gezegd dat bij niet plaatsing van het Nederlands elftal voor Mexico er veel vriendschappelijke wedstrijden zouden worden gespeeld. Buiten een paar wedstrijden in Nederland heeft Ajax niet in het buitenland gespeeld De voorzitter antwoordt dat in Spanje en Italië de competitie gewoon is doorgegaan en de penningmeester vult aan dat veel Engelse clubs in het buitenland voor een lage prijs hebben gespeeld. De heer van der Zwaag vraagt of de voorzitter iets kan vertellen over de situatie met Eilmnet. De voorzitter zegt dat de zaak o.a. gaat over de verkoop van banden door Eilmnet aan het buitenland waarvoor men toestemming van de K.N.V.B. zou moeten hebben en dat hij verder niets over deze kwestie kan zeggen. De heer Kraan vraagt of Steenbergen jr. aan Inter football verbonden is, hetgeen inderdaad het geval is. 4. Mededelingen van het Bestuur. Het financieel verslag wordt uitgereikt. De heer Bakker vraagt wat de kosten van de VIP's zijn. De penningmeester antwoordt f. 50.000,per seizoen. De heer Potharst vraagt wat de prognose per 30-6-86 zal zijn, waarop geantwoord wordt dat vermoedelijk de begroting zal worden gehaald, dus quitte. Tevens vraagt hij of er spelers zijn met gelimiteerde transferbedra gen, waarop bevestigend wordt geantwoord.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 25