17 15. Sluiting. De voorzitter sluit de vergadering met de mededeling dat de A-2 ju nioren zich geplaatst hebben voor de competitie interregionale jeugd en u/enst een ieder u/el thuis. Vergadering van 12 september 1985. 1. Opening. De voorzitter heet alle aanu/ezigen hartelijk u/elkom. Afu/ezig met be richt van verhindering is de heer J. Lambregts, alsmede de ere-leden de Boer en de Jongh. Een speciaal u/elkom aan ere-voorzitter van Praag en de ere-leden Timman, Volkers en Westrik. Tevens zijn aanu/ezig het bestuurslid van Eijden en de administrateur Holsheimer. 2. Verkiezing commissaris amateur-voetbal. De voorzitter stelt dat alleen de heer A.R. Been kandidaat is gesteld en feliciteert hem bij deze met zijn benoeming. Vanuit de vergadering u/ordt gesteld dat er geen kandidatenlijst is ontvangen, u/aarop de voorzitter tegen de afgetreden secretaris zegt, dat dit zijn laatste foutje u/as. De heer Westrik zegt dat hij de nieuu/e secretaris hieromtrent heeft ingelicht en dat dit dus het eerste foutje van de nieuu/e secretaris is. De heer Neefjes zegt dat dit om praktische redenen (iedereen u/as be kend met de enige kandidaat) achteru/ege is gelaten. De heer Been dankt de leden van de ledenraad voor het in hem gestelde vertrouu/en. 3. Rondvraag. De heer Pil vraagt aandacht voor ple reparatie van het licht in de bestuurskamer. 4. Sluiting. De voorzitter sluit de vergadering nadat de volgende vergadering is vastgesteld op donderdag 7 november 1985, aanvang 20 uur. Vergadering van 7 november 1985. 1. Opening. De voorzitter heet alle aanu/ezigen hartelijk u/elkom. Aanu/ezig zijn 24 leden, bericht van verhindering u/erd ontvangen van de heren Henrichs en van Wijk, alsmede van ere-voorzitter van Praag en de ere-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 22