16 gestelde vertrouwen. De heer Neefjes bedankt de heer li/estrik voor de steun die hem is toegezegd. Vervolgens zegt de voorzitter veel dank verschuldigd te zijn aan de afgetreden secretaris, de heer J.H. Westrik. Vooral in zijn inwerk- periode als voorzitter heeft hij veel steun van hem mogen ontvangen. De voorzitter stelt dat de heer Westrik een voorbeeld is voor een ieder die een bestuursfunctie inneemt en vond hem een perfecte se cretaris. Applaus De heer Kraan dankt de heer Westrik namens de ledenraad voor al het werk dat door hem als secretaris 22 jaar lang is verricht. De voorzitter zegt veel vertrouwen te hebben in de nieuwe samen stelling van het bestuur. 11. Benoeming Technische Commissie. Deze bestond uit de heren: Sub-Commissie A (betaald voetbal) A.J. van Eijden, voorzitter, J. Hordijk en A. Pronk. Sub-commissie B (jeugdvoetbal) J. Neefjes, voorzitter, C.C. Harms en H.A. Smit. De heer van Eijden zegt dat er t.a.v. de samenstelling van de com missie één wijziging plaatsvindt. Pronk is te veel tijd kwijt aan het trainen van zijn clubs, kandidaat hiervoor is J. van der Veen. Momenteel wordt deze al bijzonder veel ingeschakeld door onze tech nisch directeur. De heer Kraan merkt op dat van der Veen reeds 68 jaar is en dicht bij de in te stellen leeftijdsgrens van 70 jaar komt. Uit de discussie in de vergadering komt naar voren dat de leeftijds grens welke men wenst in te stellen niet voor commissieleden zal gelden maar uitsluitend voor bestuur en ledenraad. 12. Vaststelling Officieel Orgaan. De vergadering gaat akkoord. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. De commissie bestaat uit de heren A. Harmsen, M. Middendorp en M.J.W. Middendorp. De heren stellen zich herkiesbaar.(Gelet dient te worden op het bepaalde in art. 2 van het Huishoudelijk Reglement. Er zijn geen tegenkandidaten gesteld, zodat de heren bij acclamatie voor 1 jaar worden herbenoemd. 14. Rondvraag. Van de rondvraag werd door de volgende leden gebruik gemaakt: N.J. Gianotten (wie voert aktie tegen Cruyff, V.V.O.N. of K.N.V.B.) I. Waas (gewijzigd politiebeleid), H.A. Smit (Sky Channel), H.J.W. Pil (bestuurskamer na afloop wedstrijd tegen P.S.V.), C.A. van der Wal (gesprek met Ine Brenk) en M. Lindeman (Mundialito toernooi)

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 21