15 keurig dient te worden bekeken. Vermoedelijk zal er dan toch het een en ander dienen te v/eranderen. Over de samenwerking met het bestuur is hij zeer tevreden. Op de aanstaande ledenvergadering zal de financiële commissie voor stellen het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beleid. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. De ledenraad gaat hiermede akkoord. 8. Verslag van de Technische Commissie. De Technische Commissie is ook het afgelopen verenigingsjaar regel matig bijeen geweest, waarbij diverse zaken op technisch gebied openhartig werden besproken. Zowel in het scoutingsgebeuren als op het technische begeleidings- vlak vonden enige opmerkelijke feiten plaats, die ook in de bijeen komsten ter discussie zijn geweest: a. het aantrekken van enige talentvolle jongeren; b. het op non-actief stellen van de hoofdtrainer; c. het aanstellen van een coördinator; d. het aanstellen van een Technisch Directeur. Zeer duidelijk moet worden gesteld, dat de scoutingssuccessen van de afgelopen jaren, naast de betaalde inbreng, voor een bijzonder groot deel kan worden toegeschreven aan de enorme inzet en deskun digheid van meerdere leden van onze jeugdcommissie. Namens het bestuur Namens de Technische Commissie (w.g.) A.J. van Eijden. (w.g.) H.A. Smit. 8a.Het bestuur stelt voor om de ondersteunende leden: J. de Kok (13-08-58), H. Braakman (24-06-81) en H.J. Portengen (aug. '78) te benoemen tot werkend lid, met terugwerkende kracht tot 1 juli 1985. De vergadering gaat hiermede akkoord. 9. Bespreking bestuursbeleid. De heer Kraan uit namens de ledenraad zijn tevredenheid over het ge voerde bestuursbeleid van het afgelopen seizoen. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend is de secretaris de heer J.H. Westrik, die zich niet her kiesbaar stelt. Kandidaat is gesteld de heer J. Neefjes. Ook aftredend is de Commissaris algemene zaken, de heer A.J. van Eijden, deze stelt zich herkiesbaar. Er werden geen tegenkandidaten gesteld De voorzitter feliciteert de heren Neefjes en van Eijden rnet hun (her)benoeming. Beide heren bedanken de ledenraad voor het in hun

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 20