14 Het komend seizoen zullen de toegangsprijzen ongewijzigd blijven met uitzondering van de VIP-plaatsen. Tot slot dank ik de administratieve staf voor haar inzet en steun aan het bestuur. De leden van de financiële commissie dank ik voor hun inbreng, waarbij zij blijk gaven van zakelijk inzicht en door tas tendhe id Ik spreek evenals vorig jaar de hoop uit, dat wij allen komend seizoen van goede, attractieve wedstrijden kunnen genieten, waarbij ook buiten de lijnen de zaak leuk blijft voor alle supporters. Verder hoop ik, dat de Europacup zal brengen wat wij er van ver wachten. Het zou voor het eerst in mijn periode als penningmeester zijn dat wij tot de derde ronde doordringen. Leve Ajax II! Amsterdam, 29 augustus 1985. Na het voorlezen van het verslag wordt de resultatenrekening uitge reikt. De heer van der Zwaag vindt het een zeer tegenvallend resultaat. Vanaf 1974/1975 tot hedan heeft totaal 6 miljoen gulden negatief resultaat opgeleverd, terwijl 1 maal in 1979/1980 er een positief resultaat is geweest. De heer Bartels deelt mede, dat er op 7 oktober a.s. een bijeen komst van bestuur en financiële commissie met de accountant zal zijn, waarbij de financiën geheel opnieuw zullen worden bekeken. Dan zijn de wedstrijden tegen P.S.V., Porte en Feyenoord geweest en kennen we dus de meeste recettes en weten we of er een 2e ronde Europacup volgt. Nu wijst de begroting een negatief resultaat van 5 ton aan. De heer Bakker merkt op dat de waarde van het verzekerde bedrag van het stadion niet de werkelijke waarde is. De heer Bartels zegt dat met die waarde geen rekening wordt gehouden De heer Gianotten vraagt hoe de geprognotiseerde T.V.-rechten zijn samengesteld De penningmeester zegt dat dit uit de vaste NOS vergoeding voor Europacupvoetbal en uit de opbrengst van een commerciële T.V.-zen der bestaat. De heer Potharst vraagt hoe de verhouding van de spelerssalarissen t.o.v. de rest is. De voorzitter antwoordt dat 65?ó van het totaal spelerssalarissen zijn en 12?ó voor de trainers. 6. Verslag van de Financiële Commissie. De heer Lambregts deelt mede dat het financiële resultaat van het afgelopen seizoen niet best is en dat de zaak begin oktober nauw-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 19