11 De voorzitter vraagt een ogenblik stilte ter nagedachtenis aan de leden van verdienste G. Fischer, G.H. Ziegeler; de u/erkende leden J. Bonneveld, J. Grootenboer, F. Hendriks, L.P.F. Koppen en J. Slot; de ondersteunende leden W. Alberti, W.G.P. v.d. Burg, B.L. Bouwman en W. ter Meulen, alsmede ons lid van de medische staf H.W. Dicke. Na 30 juni zijn overleden het ere-lid R.P.J. Vunderink en het u/er kend lid W. Addicks. 2. Ingekomen stukken. Een brief ontvangen van de heer J.L. Melchers uit Rotterdam waarin hij wijst op een fout n.l. dat op 12 september 1983 er geen leden- raadsvergadering is gehouden, maar een algemene ledenvergadering. Het is de heer Melchers niet bekend dat er voorafgaande aan de al gemene ledenvergadering een ledenraadsvergadering is gehouden. 3. Notulen van de vergadering van 30 mei 1985. De heer van der Zwaag vraagt naar aanleiding van de vermelde bijeen komst van de voorzitter met de spelers op pagina 1, wanneer en waar om S. Kohn bij de bijeenkomst is binnengeroepen. De voorzitter antwoordt dat dit 2 maal in de bijeenkomst is gebeurd en wel bij de stemmingen, dit op verzoek van de spelers en de voor zitter. Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Jaarverslag van de secretaris over het vereniginqsjaar 1984-1985. De voorzitter is van mening dat de secretaris weer een perfect jaarverslag heeft geproduceerd. De secretaris vraagt de leden een paar correcties aan te brengen. De heer Hordijk bedankt namens alle aanwezigen de secretaris voor de prachtige verslagen die hij in de afgelopen jaren heeft gemaakt en wenst hem nog vele gezonde jaren toe. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1984-1985. Resultaten eerste elftal. Het seizoen 1984-1985 werd beëindigd met het behalen van het 22ste landskampioenschap. De selectie van het eerste elftal is daarvoor al terecht vele malen bejubeld. De resultaten van de Europacup waren wederom teleurstellend. In sportief opzicht is het uiteraard jammer, dat Ajax in de 2e ronde werd uitgeschakeld. Ook in financieel opzicht is het slecht voor de club. De opbrengsten uit de competitie- en bekerwedstrijden geven nu eenmaal een te klein draagvlak om als topploeg te blijven meedoen. Financiële uitkomst van het seizoen 1984/1985. De jaarrekening laat een aanzienlijk tekort zien van f. 802.000, Dit was het gevolg van een complex van factoren. De belangrijkste factoren waren de tegenvallende recettes en de stijging in de perso neelskosten

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 16