7 BESTUUR. Op 1 juli 1985 was het bestuur als volgt samengesteld. Voorzitter A. Harmsen Secretaris J.H. Westrik Penningmeester L.F. Bartels Commissaris algemene zaken A.J. van Eijden Commissaris amateur voetbal J. Neefjes. Aan de beurt van aftreden waren de secretaris, de heer J.H. Westrik en de commissaris algemene zaken, de heer A.J. van Eijden, Alleen de heer A.J. van Eijden stelde zich herkiesbaar. De heer J. Neefjes trok zich terug als commissaris amateur voetbal en stelde zich kandidaat voor de functie van secretaris. In de jaarvergadering van de ledenraad van 29 augustus 1985 werd de heer J. Neefjes bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaar gekozen tot secretaris. De heer A.J. van Eijden werd bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaar herkozen tot commissaris algemene zaken. Door het terugtrekken van de heer J. Neefjes als commissaris amateur voetbal moest voor deze functie een nieuwe kandidaat worden gesteld. In de ledenraadsvergadering van 12 september 1985 werd de heer A.R. Been bij enkele kandidaatstelling voor 1 jaar gekozen. Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de penningmeester, de heer L.F. Bartels en de commissaris amateur voetbal, de heer A.R. Been. Beide heren stellen zich herkiesbaar. De samenstelling van het bestuur werd op 12 september 1985 als volgt: Voorzitter Secretaris Penningmeester Commissaris algemene zaken Commissaris amateur voetbal A. Harmsen J. Neefjes L.F. Bartels A.J. van Eijden A.R. Been. In het afgelopen verenigingsjaar werden 19 officiële bestuursverga deringen gehouden. Hieronder volgen enige besluiten die in de bestuursvergaderingen werden genomen. Het sponsorcontract met "Roever Reizen" werd met 3 jaar verlengd. Besloten werd tot aanschaf van een telexapparaat. Het technisch abonnement met Inter Football werd per 1 januari 1986 opgezegd Er werd een overeenkomst gesloten met drukkerij "Frisch B.V." voor het drukken van het club- en programmablad.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 12