92 Omdat Hassie van Wijk van het hem overkomen ongeval -instorting van de dug-out op 29 januari 1984 op het veld van HMSH te Den Haag- nog niet voldoende is hersteld om zijn werkzaamheden te kunnen verrich ten, werd Spitz Kohn voor 1 jaar als zijn plaatsvervanger aangetrok ken. Tengevolge van het door John Rolink nog niet kunnen hervatten van zijn functie als clubarts werd op zijn advies en van de doktoren Greep, Dicke en Groot per 1 januari 1984 op proef als clubarts aan gesteld Dr. 0. Stibbe. Vanzelfsprekend wensen we John Rolink en Hassie van Wijk vanaf deze plaats toe, dat zij de kracht kunnen opbrengen om zoveel mogelijk verbetering in hun toestand te brengen. Ook DrG.J. Groot, die op 8 mei 1984 met hartklachten in het Sint Lucas Ziekenhuis werd opgenomen maar ondertussen weer thuis is, veel sterkte bij zijn herstel. Voor de keuringen van onze spelers vóór het begin van het seizoen en het tijdens het seizoen zonodig maken van röntgenfoto's bij blessu res en tevens het geven van medische adviezen kon altijd een beroep worden gedaan op het Sint Lucas Ziekenhuis, hetgeen zeker woorden van dank waard zijn. Hoewel we in het afgelopen seizoen nogal werden geplaagd door bles sures en de ziekte van Pfeiffer slaagde de Medische staf er in, mede met hulp van onze fysiotherapeut Rob Nolet, deze spelers toch bin nen een redelijke termijn weer fit te krijgen. Namens het bestuur zeggen we de leden van de Medische staf, met in begrip van de heren Nolet, Koster en Koppelaar, zeer hartelijk dank voor het vele werk door hen verricht om onze spelers fit te houden en de geblesseerden in hun eigen belang, maar uiteraard ook in het belang van Ajax, weer zo spoedig mogelijk, maar medisch verantwoord, speelklaar te krijgen. Deze dank geldt vanzelfsprekend ook voor de prettige samenwerking. RECLAME. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons com plex was door het bestuur weer in handen gegeven van het bureau Inter Football, dat zich goed kweet van deze opdracht. De eindbe slissing en het tekenen van de contracten lag vanzelfsprekend in handen van het bestuur. ++++++++++-H-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 98