89 Ten slotte willen wij het bestuur dankzeggen voor zijn loyale mede werking bij het vervullen van onze taak. AMSTERDAM, 1 september 1983. De Financiële Commissie, D. Keijzer; Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. Het door de commissie gegeven advies tot verlening van décharge wordt met algemene stemmen aanvaard. 11. Behandeling van een wijziging van de tekst van artikel 33 van de statuten. De tekst luidt thans: Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere-leden en leden van verdienste. Op verzoek van de notaris stelt het bestuur de volgende wijziging voor: Artikel 33. 1. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere-leden en leden van verdienste. 2. De werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar nog niet hebben bereikt, juniorleden A, B, C, D en E hebben een adviserende stem. De heer Schalm vraagt waarom deze wijziging noodzakelijk is. De heer Westrik antwoordt dat onze notaris de tekst op deze wijze aangevuld wil hebben. De heer Waas vraagt welke zin het heeft om een juniorlid van 10 jaar een adviserende stem te geven. De heer Westrik zegt het met hem eens te zijn dat dit inderdaad wei nig zinvol is. Hierna wordt de voorgestelde wijziging met algemene stemmen aangeno men. 12. Rondvraag. De heer Van Minden vraagt het bestuur op te willen treden tegen de zwarte handel in toegangskaarten. De heer Bartels antwoordt dat hiertegen zoveel mogelijk is opgetre den, maar in de praktijk blijkt dat het niet volledig is uit te bannen. Voorts wijst de heer Van Minden op het vandalisme bij het stadion van de F.C. Utrecht, hetgeen hem is overkomen. Tot. slot vraagt hij het bestuur wat de redenen zijn geweest om een aantal ondersteunende leden te benoemen tot werkend lid.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 95