87 7. Verkiezing van een plaatsvervangend lid van de financiële com- missie Aftredend is de heer H.J.W. Pil, die zich herkiesbaar stelt. De voorzitter stelt voor de heer Pil her te benoemen aangezien er geen tegenkandidaat is gesteld, waarmede de vergadering akkoord gaat. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1982 - 1983 waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. Voorzitter zegt bewondering te hebben voor het verslag dat door de secretaris, ondanks zijn periode van ziekte, is geproduceerd. Vanuit de vergadering zijn er geen op- of aanmerkingen, waarna de voorzitter de secretaris dankt voor zijn verslag. Applaus 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1982 - 1983. De penningmeester leest een verkort verslag voor van zijn jaarver slag. Aangezien niemand iets te vragen heeft dankt de voorzitter de pen ningmeester voor zijn verslag. Applaus I! 10. Rapport van de financiële commissie (art. 24, lid 13 van de statuten) De heer Keijzer, lid van de financiële commissie leest het volgende voor: Na het jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1982 - 1983, dat aan duidelijkheid en juistheid niets te wensen overlaat, kan de financiële commissie volstaan met het voorlezen van de offi ciële tekst, waarin zij zich akkoord verklaart met het gevoerde financiële beleid. Wij willen dit ook gaarne doen, maar niet voor wij wat minder offi cieel blijk hebben gegeven van onze grote waardering voor het vele werk, dat in het afgelopen verenigingsjaar door het bestuur is verricht. De begroting 1982 - 1983 was zo goed als in overeenstemming met de gerealiseerde cijfers en dat op zich is al een groot kompliment voor het bestuur en in het bijzonder voor de penningmeester, hier bij reusachtig gesteund door de behaalde resultaten van de trainers- staf met. het eerste elftal: Landskampioen en de nationale beker. Jammer, dat door de noodzakelijke transfers het boekjaar toch weer met een nadelig saldo wordt afgesloten, hetgeen uiteraard ten laste komt van het toch reeds negatieve kapitaal. Veel werk werd er verricht voor de A.F.C. Ajax, maar ook voor de zaak Ajax. Want dat de A.F.C. Ajax de toekomst wat rooskleuriger tegemoet kan zien, komt toch voor een groot deel door de inkomsten die de zaak Ajax binnenbrengt en dat is zeker één van de vele ver diensten van het huidige bestuurwaarvoor wij het gaarne op deze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering willen complimenteren en dank zeggen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 93