86 5. Verkiezing van 9 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren K. Bakker, A.R. Been, T. Bogaard, D. Keijzer, A. Kraan, J. Lambregts, W.F. Schoevaart en NI. Vischschoonmaker. Uitgezonderd de heer Vischschoonmaker stellen de bovengenoemde leden zich herkiesbaar. De heer NI. Caransa, aftredend in 1984, heeft mede gedeeld zijn functie tussentijds te moeten neerleggen. Tevens zijn kandidaat gesteld o.a. door: F .NI. Andriese - NI.J.W. Middendorp en W.F. Schoevaart A.L. Blekkenhorst - A. Kraan en H.J.W. Pil J.D. Sebus - G. Fischer en J.H. Potharst. Voorzitter Harmsen vraagt de heren H.G.A. Timman, H.J.W. Pil en H. v.d. Zwaag het stembureau te willen vormen, waartoe de heren be reid zijn. In de loop van de avond maakt de voorzitter de volgende uitslag be kend: Door 69 stemgerechtigde leden is gestemd. Aantal uitgebrachte stemmen 69 Blanco en van onwaarde __0 Aantal uitgebrachte geldige stemmen 69 Volstrekte meerderheid 35 Gekozen werden derhalve de heren Andriese, Bakker, Been, Blekken horst, Bogaard, Keijzer, Kraan, Lambregts en Schoevaart. De heer Andriese verkreeg na de 8 gekozenen de meeste stemmen (50) en werd dus gekozen voor de ontstane tussentijdse vacature door het bedanken van de heer Caransa. Deze was in 1984 aftredend, zodat nu de heer Andriese in 1984 aftredend is. Voorzitter Harmsen feliciteert de nieuwe en de herkozen leden met hun benoeming en dankt de heer Sebus voor zijn kandidaatstelling. 6. Verkiezing van 3 leden van de financiële commissie. Aftredend zijn de heren D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld, stelt de voorzitter voor de heren hêr te benoemen, waarmede de vergadering akkoord gaat. F.M. Andriese K. Bakker A.R. Been A.L. Blekkenhorst T. Bogaard D. Keijzer A. Kraan J. Lambregts W.F. Schoevaart J.D. Sebus 50 stemmen 69 stemmen 69 stemmen 56 stemmen 66 stemmen 66 stemmen 68 stemmen 60 stemmen 69 stemmen 48 stemmen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 92