85 VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden 4 vergaderingen van de le denraad gehouden, waarvan in het hoofdstuk "Ledenraad" reeds ver slagen zijn opgenomen. Hieronder treft u een verslag aan van de jaarlijkse Algemene Leden vergadering, gehouden op 8 september 1983 in het Ajax-restaurant 1. Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn op dit ogenblik 69 stemgerechtigde leden en 9 ondersteunende leden. De voorzitter deelt mede, dat het financieel resultaat in 1982 - 1983 met een voordelig resultaat is afgesloten en dat in het sei zoen zowel het landskampioenschap als de KNVB-beker werden binnen gehaald. Technisch gezien zal in het seizoen 1983 - 1984 met een jeugdig elftal verder worden gegaan. Op dit moment zijn 9 punten behaald uit 5 wedstrijden en lijken we op de goede weg te zijn. De huidige sponsors blijven ook dit seizoen sponsor van Ajax. Het afgelopen seizoen lagen we na de eerste ronde uit de Europacup 1 en ook dit jaar hebben we een gevaarlijke tegenstander geloot. Het lopende seizoen streven we toch weer om Europees voetbal veilig te stellen Vervolgens vraagt de voorzitter enige ogenblikken stilte ter nage dachtenis aan de leden die ons in het afgelopen verenigingsjaar zijn ontvallen. Dit zijn: W.F.C. Bruijnesteijn J. Koomen J.F.H. Asbeek Brusse, H. Thijssen en R. de Wit Ondersteunende leden A. Coronel, G.M. Eising, C. Overweg, J. Rosier, L. Swart, G. Verschuur en A. Vonk, Ere lid Lid van verdienste Werkende leden 2. Huldiging van de kampioenselftallen. De voorzitter deelt mede, dat deze huldiging reeds maandagavond 6 juni 1983 had plaatsgevonden. 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat van de leden Been, De Boer, Boerkoel, Dade, De Geest, Gianotten, De Jongh, Kamlag, Lambregts, Ledegang, Neefjes, Schoevaart, Welling en Van Wijk bericht van verhindering werd ontvangen. 4. Notulen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 9 september 1982, gepubliceerd in het Ajax-Nieuws nr. 2 van okto- ber 1982. Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft worden de notulen onge wijzigd door de voorzitter vastgesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 91