82 Op de 29ste en laatste plaats eindigde J. Schouwenaar met 4 stuks. In totaal u/aren er 377 vissen gevangen. De heer H. Oldenburg had op zijn briefje 373 vermeld en won daarmede de le prijs. Het vorenstaande is ontleend aan het verslag van het lid van de clubavondcommissie de heer J.A. Schouwenburg. Namens het bestuur worden de commissieleden en hun vaste medewer kers hartelijk dank gebracht, omdat zij gedurende het seizoen met veel inzet hebben getracht Ajaxieden op vrijdagavond naar de club avonden te krijgen om zich daar eens te ontspannen met biljarten, kaarten of het houden van een praatje. Komt u ook eens op een clubavond, misschien wordt u dan wel een vaste bezoeker. TERREIN— EN ONDERHOUDSCOMMISSIE Op 1 juli 1983 bestond deze commissie uit de volgende leden: H.J.W. Pil; J.D. Sebus en L.E. Bartels, voorzitter, zodat in de samenstelling geen wijziging is gekomen. Ook in het afgelopen jaar veel besprekingen over het laten uitvoe ren van werkzaamheden en het houden van toezicht daarop. Zonder aanspraak op volledigheid te maken volgen enige van de ver richte of aan de gang zijnde werkzaamheden: a. vernieuwen van het ketelhuis en hiervan gebruik te maken om van olie over te gaan op aardgas met het gevolg het moeten aanleggen van een gasbuis vanaf het ketelhuis naar de Middenweg ter aan sluiting op het stadsbuizennet; b. steeds maar weer aandacht besteden aan het hekwerk om het hoofd- veld c. het bouwen van 2 dug outs in de hoeken van het hoofdveld aan de ere-tribunekant voor een hond met zijn begeleider; d. het verbouwen van 2 amateur-kleedkamers tot een krachtcentrum en het inrichten hiervan; e. de overkapping van de beide staantribunes; f. verbouwing van het café onder de staantribune Diemenzijde ten be hoeve van de E-side. Daarnaast had de heer Pil nog de zorg voor het hoofdveld, vooral tij dens het gesloten seizoen. Uiteraard werden de plannen in het bestuur en zo nodig met de finan ciële commissie besproken. Hartelijk dank aan de heren van de commissie voor al hun tijd die 111)1) +++-H-+

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 88