81 door hun dames. De sluitingsavond, waar ook de dames bij aanwezig waren, werd gehou den op vrijdag 11 mei 1984. Zondagmorgen 25 september was het voor de deelnemers aan de 29ste Ajax visdag vroeg opstaan. Een voordeel was dat in de nacht van za terdag op zondag de klok 1 uur werd teruggezet. De bus, ons ter beschikking gesteld door het bestuur, was om 7.00 uur present. De reis ging richting Langereis (gem. Nieuwe Niedorp) waar in het viswater van boer Modder (een bekende figuur in Ajax- viskringen) het sportieve gevecht zou plaatsvinden. Het was een stralende nazomer-dag, zodat de stemming in de bus niets te wensen overliet. De instructies werden bekend gemaakt, de visnum mers en tevens de lottokaartjes uitgedeeld, waarop een ieder zijn geluk kon beproeven voor het raden hoeveel vissen er totaal zouden worden gevangen. De eerste stop was in het Motel Eurostop in Nieuwe Niedorp voor het nuttigen van een kopje koffie met een heerlijke plak krentenbrood verzorgd door Piet Mendes. De koffie werd aangeboden door de club- avond-commissie Aan de waterkant werden hengels, snoeren en wormen uitgedeeld, we derom gratis beschikbaar gesteld door Evert Bormann. Surveillanten waren de heren Cor Timman en Frans de Breet. Er moes ten zes rondes worden gevist, drie in de ochtend en drie 's middags Tussen 2 rondes was een pauze ingelast om de inwendige mens te ver sterken Omstreeks 17.00 uur weer terug op het Ajax stadion. De prijsuitreiking was, zoals reeds hiervoor is vermeld, op zater dagavond 8 oktober in het spelershome. De muzikale omlijsting werd op voortreffelijke wijze verzorgd door het Skala-combo. Er was ook een fantastische tombola met een scala aan prijzen. Milde gevers hartelijk dank. De prijsuitreiking geschiedde door voorzitter Lindeman. De meeste vissen waren gevangen door Martin van den Wildenborg (43 stuks), die een wisselbeker kreeg en tevens een beker als blijvende herin nering. Alle deelnemers aan de visdag kregen een aktiefoto, langs de waterkant gemaakt door Co Staneke, van tekst voorzien en in schilderijvorm opgeplakt door Cor Pafort. De grootste baars was gevangen door Jan van Aggelen, die hiervoor ook een wisselbeker ontving. Er was voor de eerste tien deelnemers op de lijst van het aantal ge vangen vissen een prijs. De overigen moesten met hun aktiefoto te vreden zijn. De 10 prijswinnaars waren: M. v.d. Wildenborg F. Jansen B. Worrel N. Snijder J. Polak W. Meester L. Sacksioni J. Ledegang J.W. van Oostrom L. v.d. Meij.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 87