80 In de tot dusverre gevolgde werkwijze kwam geen wijziging. Aan het eind van de middag van elke vrijdag zijn de heren in de be stuurskamer aanwezig voor de in ontvangstname en het controleren van formulieren en deze te voorzien van een stempelafdruk. Wanneer alle inleveraars zijn geweest moeten nog de door de Bond voorgeschreven administratieve handelingen worden verricht. Als is vastgesteld dat de zaak financieel klopt moeten de formulie ren nog worden weggebracht naar het kantoor van de KNVB afdeling Amsterdam in de Emmalaan. Het is in het algemeen wel bekend dat de totale opbrengst van de toto en lotto ongeveer 40 millioen achteruit is gelopen, zodat moet worden verwacht dat de opbrengst bij Ajax ook lager zal zijn dan in het verleden, maar dat zal de penningmeester wel bekend maken in zijn financieel verslag. Niettemin worden de commissieleden -die persoonlijk uiteraard er niets tegen kunnen doen dat de opbrengst terugloopt- namens het be stuur hartelijk dank gezegd voor hun inspanning om de opbrengst van de Ajax-lotto en toto zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND - COMMISSIE. Op 1 juli 1983 bestond deze commissie uit de volgende leden: M. Lindeman, voorzitter; E.W. Bormann, secretaris; P.J. Mendes; J.A. Schouwenburg en C.A. Welling, penningmeester. Door drukke werkzaamheden was de heer Lindeman genoodzaakt om zijn functie van voorzitter tijdelijk neer te leggen. De heer Bormann werd zijn plaatsvervanger. De eerste officiële clubavond werd 3 september 1983 gehouden, waar bij ook de dames aanwezig waren. De visdag werd gehouden op zondag 25 september met op zaterdag 8 oktober gevolgd door een gezellige avond in het spelershome. Ge zorgd zou worden voor een goede combo, hapjes en drankjes. Deelne- mersprijs f. 35,- per persoon en f. 55,- voor een echtpaar, maar hierover straks meer. 2 december 1983 clubavond met dames en bezoek van Sint Nicolaas en zijn knecht. Op vrijdag 16 december werd in samenwerking met de leden van de ontspanningscommissie een gezellige avond georganiseerd voor alle leden -met hun dames- die lid van een commissie waren. Vrijdag 20 april 1984 had de commissie een eier-avond met paasbrood georganiseerd voor de vaste bezoekers van de clubavonden, vergezeld +++1iiiiiiii

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 86