78 FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1983 bestond de commissie uit de leden: D. Keijzer Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk, voorzitter en plaatsvervangend lid de heer H.J.W. Pil. De vier heren werden in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 8 september 1983 bij enige kandidaatstelling u/eer voor 1 jaar her benoemd De heren die jaarlijks aan de beurt van aftreden zijn hebben zich nu ook weer herkiesbaar gesteld. Op 22 augustus 1983 had een bespreking plaats over het door het Ac countantskantoor Dijker Doornbos samengesteld concept financieel rapport over het boekjaar 1982 - 1983. Hierbij waren aanwezig: Accountant Drs. J.C. Burggraaff en zijn assistent de heer A.H. Groot De 5 bestuursleden; De administrateur, de heer G.M. Holsheimer. Van de financiële commissie waren aanwezig de leden: D. Keijzer, Ir. J. Lambregts, Drs. L.M. van Wijk en het plaatsvervangend lid de heer H.J.W. Pil. Op 19 januari 1984 had het bestuur de eerste bespreking met de com missie over het plan tot overkapping van de beide staantribunes Bij deze bespreking was ook de heer J.D. Sebus aanwezig. In de vergadering van de ledenraad van 2 februari 1984 ontstond een controverse tussen het bestuur en de commissie over het aankoopbe leid. Ter oplossing hiervan had het bestuur op 5 april 1984 een be spreking met de 3 leden van de commissie. Bij deze bespreking was ook de heer A. Kraan aanwezig. In de vergadering van de ledenraad van 14 mei 1984 werd door de heer Kraan het volgende communigué voorgelezen: a. de discussie in de ledenraadsvergadering van 2 februari 1984 werd te zeer overheerst door emoties waardoor een goede uitwisseling van standpunten niet goed mogelijk was; b. de standpunten zijn in de vergadering van 5 april 1984 van beide zijden uitgebreid toegelicht en daardoor duidelijker geworden; c. het belang van de vereniging is er mede gediend door de contro verse verder te laten rusten en gezamenlijk te zoeken naar wegen die controverses in de toekomst kunnen voorkomen; d. bestuur en financiële commissie stellende ledenraad voor over te gaan tot de orde van de dag. Hetgeen door de ledenraad werd gedaan. Op 14 mei 1984 had v66r de aanvang van de ledenraadsvergadering nog een tweede bespreking bestuur/financiële commissie plaats over het plan tot overkapping van beide staantribunes. De commissie stemde

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 84