77 TECHNISCHE COMMISSIE. Op 1 juli 1983 bestond de commissie uit de volgende leden: Sub-commissie A voor het betaald voetbal: A.J. van Eijden, voorzitter; J. Hordijk en A. Pronk, leden. Sub-commissie B voor het jeugdvoetbal: J. Neefjes, voorzitter; C.C. Harms en H.A. Smit, leden. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 23 augustus 1983 werd besloten in de samenstelling van de commissies geen vi/ijziging te brengen. In deze vergadering werd door de commissie het volgende verslag uit gebracht: Mijne Heren, De leden van de technische commissie en de bestuursvertegenwoordi- gers stellen het op prijs u hierbij verslag te doen van haar werk zaamheden gedurende het afgelopen verenigingsjaar De commissie is zoveel mogelijk maandelijks bijeengeweest, waarbij openhartig werd gediscussieerd over technische zaken de vereniging betreffend. Nochtans dient gestreefd te worden, door veelvuldiger vooraf infor matie, onduidelijkheden ten aanzien van het technisch beleid te voorkomen. In tegenstelling tot het vorig seizoen is het verenigingsgebeuren goed verlopen, mede door de aanstelling van een "full-time" oefen- meester als Hoofd Opleidingen. Veel waardering heeft de commissie voor zijn inzet, aktiviteit en administratieve opvolging. Namens de Technische Commissie, (w.g.) H.A. Smit (w.g.) A.J. van Eijden. Volgens artikel 14, lid 5 van het huishoudelijk reglement kan de commissie gevraagd of ongevraagd advies uitbrengen aan het bestuur over voetbaltechnische aspecten en andere zaken, zowel voor het be taald- als het jeugdvoetbal. Dit is in het lopende verenigingsjaar beperkt gebleven tot het uit brengen van vorenstaand verslag in de jaarvergadering van de leden raad. Daarnaast werden verslagen ontvangen van de bijeenkomsten op 17 augustus 1983, 22 december 1983, 27 december 1983 en 20 februari 1984. Ook de leden van de Technische Commissie worden namens het bestuur bedankt voor de door hen verrichte werkzaamheden. +iiiiiI+++++

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 83