76 ONTSPANNINGSCOMMISSIE Op 1 juli 1983 bestond de commissie uit de heren H. Braakman A.L. van Zoest H.P.J. Henrichs H. Hak - leden. - voorzitter; - secretaris; - penningmeester M. van Teunenbroek) De commissie organiseerde wederom het Sint Nicolaasfeest voor onze juniores D en E op zaterdag 3 december 1983 in het sportcentrum Wethouder E.B. Duran te Diemen. Om 9.00 uur u/erd gestart met een zaalvoetbaltournooi dat tot onge veer 12.00 uur zou duren. Omdat het zwembad van 12.00 - 13,00 uur voor het publiek gesloten was kon de jeugd daarvan gebruik maken om te zwemmen. Daarna was er tot 14.00 uur gelegenheid om wat te eten en te drin ken, waarna in een apart zaaltje enige films werden vertoond en waar Sint Nicolaas vergezeld door zijn trouwe knecht zijn opwachting kwam maken. Hierbij bestond de mogelijkheid dat eventuele kinderen en/of kleinkinderen aanwezig konden zijn. Gezorgd zou worden dat ook voor hen een presentje aanwezig was, mits hun komst van te voren werd opgegeven. De bestuursleden werden uitgenodigd om bij het feest aanwezig te willen zijn. Mocht dit niet mogelijk zijn dan werd hun komst om streeks 16.00 uur aan de bar verwacht, om nog wat na te praten over het verloop van de middag. Jammer genoeg kan ik u er niet meer van vermelden, want ik heb er geen verslag van gevonden in het clubnieuws. Namens het bestuur woorden van dank voor de commissieleden en de be geleiders van jeugdelftallen die hebben meegeholpen om de dag te doen slagen. In samenwerking met de leden van de Clubavondcommissie werd op vrijdag 16 december 1983 een gezellige avond georganiseerd in het Ajax-restaurant voor alle leden -vergezeld van hun dames- die lid van een commissie waren. Ook een activiteit van de commissie is de verkoop van Ajax-souve- nirs op de zondagen. Namens het bestuur dank aan de commissieleden voor hetgeen ze, ook in het afgelopen verenigingsjaarweer hebben verricht in het be lang van Ajax en in het bijzonder voor de jeugd. 1 1 III 1-4

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 82