75 gezien er door het grote verschil in niveau van de studie en de gro te diversiteit van de vakken twee, een enkele keer zelfs drie docen ten aanwezig moesten zijn. Voorts hebben een aantal spelers individuele hulp nodig gehad om hun examen te halen. Dit heeft goede resultaten opgeleverd. Voeg hierbij de nieuwe druk van het rapport "Ajax Begeleidt" plus de onkosten van de informatie-avond voor de scholen en de verhoging van de kosten is verklaard. Resumé - Nieuwe ontwikkelingen in de studiebegeleiding in de samenwerking met de scholen en de ouders gestalte geven. - Voortgangsrapport "Betaald Voetbal" verder uitwerken. - Nog steeds betere afstemming bewerkstelligen met KNVB en onze eigen trainers. Dit laatste i.v.m. vriendschappelijke wedstrijden en/of veranderde of vervallen trainingstijd aan het eind van het seizoen. Voorlichtingsavond in oktober/november voor de scholen, die spe lers van ons als leerling hebben, organiseren. Onderwerpen van gesprek voor een bespreking met het Bestuur. - Bovenstaande punten - "Belasting" vergoeding docenten - Mogelijkheid van correspondentie onder eigen verantwoordelijkheid met evt. briefhoofd "Studie- en Begeleidingscommissie AFC "AJAX" - Zijn er nieuwe gezichtspunten t.a.v. tewerkstellen van jeugdige werkloze Ajax-spelers? Zoals al uit een aantal punten in dit rapport is gebleken zou de S.B.C. het zeer op prijs stellen om aan het begin van het seizoen 1984-1985 een uitnodiging te ontvangen voor een gesprek met het Bestuur. Wij stellen ons dan voor mondeling de beleidsvoornemens voor het volgende seizoen met u te bespreken, terwijl de belangrijke onder werpen die daarna nog vermeld zijn door de S.B.C. nader toegelicht worden zodat daar op Bestuurlijk niveau besluiten over genomen kun nen worden. Wij hopen u van dienst te zijn geweest, en verblijven inmiddels, Namens de S.B.C. (w.g.) I. Waas Vanaf deze plaats namens het bestuur woorden van dank aan de commis sieleden voor de belangrijke werkzaamheden die ze voor de vereni ging en in het bijzonder voor de jeugd hebben verricht. HIIIIIIIIIh

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 81