69 STUDIE- EN BEGELEIDINGSCOMMISSIE. In de samenstelling van de commissie was geen wijziging gekomen, zodat deze nog bestaat uit de heren: D.C. Karremans; J. Tielenburg; T. Tielenburg; I. Waas, coördinator en H.P. de Weers. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 25 augustus 1983, werd de"heer H.P. de Weers op voorstel van het bestuur be noemd tot werkend lid. Op 22 september 1983 was er een bespreking bestuur/studie- en bege leidingscommissie over het door haar uitgebrachte rapport over het seizoen 1982 - 1983. Het bestuur en de Studie- en Begeleidingscommissie (S.B.C.) hadden de hoofden van scholen, waar een of meerdere leerlingen hun sport bij Ajax beoefenen, uitgenodigd voor een informatieve bijeenkomst opdonderdag 8 maart 1984, aanvang 19.30 uur, in de bestuurskamer om informatie te verstrekken over de werkwijze van de commissie en de plaats van de commissie in de organisatiestructuur van Ajax. Van de 38 aangeschreven scholen hadden er 18 positief gereageerd en gaven 12 kennis verhinderd te zijn, maar bij een volgende gelegen heid graag aanwezig te willen zijn. Bovendien waren aanwezig het voltallige bestuur, trainer De Mos Ikey Waas van de commissie, jeugdsecretaris Been en de overige le den van de commissie. Na de inleiding van voorzitter Harmsen spraken achtereenvolgens de heren De Mos, Waas en Been. Na afloop hiervan kregen de aanwezigen gelegenheid tot het stellen van vragen. Tenslotte werden de afgevaardigden uitgenodigd voor een drankje en een hapje en een rondleiding door het stadion. De ontmoetingsavond werd door alle partijen als erg nuttig en verhelderend ervaren. Hieronder volgt het door de commissie aan het bestuur uitgebrachte verslag over het afgelopen verenigingsjaar 1 juli 1983 tot en met 30 juni 1984. Inleiding. In dit verslag zal zeker ten aanzien van de uitvoerende taken heel veel herkenbaar zijn, aangezien vele werkzaamheden door de aard van de begeleiding ieder jaar weer terugkeren. Het lijkt ons toch van belang om ze ook in dit verslag ten behoeve van de volledig heid weer op te nemen. De ontwikkelingen met betrekking tot de studie-maatschappelijke begeleiding binnen onze vereniging staan echter niet stil en ook hiervan zal in deze evaluatie verslag wor den gedaan Ook in de betrekkingen met andere organisaties en instellingen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 75