34 ringsregeling rond krijgt. De voorzitter deelt mede. dat het ketelhuis aan vernieuwing toe is en dat de investering f. 130.000,- zal gaan bedragen. Er zal wor den overgeschakeld op aardgas waardoor een aanzienlijke besparing van stookkosten wordt verkregen. Hij deelt tevens mede, dat dit jaar geen verhoging van de contributies zal worden toegepast. Uitsluitend de V.I.P.-plaatsen zullen in prijs worden verhoogd. Hij memoreert dat dit seizoen kampioen zijn geworden: het 2e elf tal, de juniores A 1, A 2, B 1, C 1, D 1, D 2 en E 1 en het zater- dag-seniores elftal. De juniores D 1 en D 2 wonnen het "Hans Kok"-tournooi De juniores A 1 hebben de le wedstrijd om het algemeen kampioen schap van het District West 1 tegen Haarlem uit met 2-G gewonnen. Verder zijn er een aantal besprekingen gevoerd met een aantal jon gens van de E—side, hetgeen heeft geleid tot het wat minder zicht baar zijn van de politiemensen bij het vak E. De laatste wedstrijden hebben we uit en thuis weinig problemen ge had met de E-side. Het lijkt erop alsof we met een aantal juiste personen van de E-side in contact zijn gekomen, maar in de grote groep E-side supporters blijven er altijd wel een aantal slechte tussen lopen. Op de vraag van de heer Henrichs waarom het hek zo vroeg is open gezet bij de wedstrijd Ajax - DS'79 moet de voorzitter het ant woord schuldig blijven. 5. Rondvraag. De heer Van der Wal vraagt of de affaire Olsen heeft gebracht wat er van werd verwacht. De voorzitter antwoordt dat het maximale er uit is gehaald. De heer Bakker vraagt goede aandacht te besteden aan de aan te brengen doorzichtige zijkanten van de tribunes, met het oog op vandalisme De heer Van Praag vraagt of er vorderingen zijn gemaakt inzake het Mundialito-tournooi De heer Bartels antwoordt dat er weinig kans bestaat dat daar nog wat uit komt. De heer Kraan deelt in zijn functie van 2e plaatsvervangend voorzit ter van de ledenraad mede, dat hij over het afgelopen seizoen tevre den is met het resultaat op het veld en ook in het algemeen. Namens de ledenraad maakt hij het bestuur een compliment voor de ve le arbeid die is verricht en voor de resultaten die bereikt zijn. Applaus 11 De heer Van Praag wil aan de woorden van de heer Kraan alleen nog maar toevoegen dat ook felicitaties op zijn plaats zijn voor de plaatsing van Europees voetbal. De heer Middendorp vraagt aandacht voor de oudere leden die door ziekte weinig van huis komen en verzoekt hen af en toe eens te be zoeken. Tevens dankt hij namens deze mensen de leden van de "Bord-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 40