33 pas aankopen. De heer Brandsteder vraagt of Simon Tahamata nog tot de mogelijkhe den behoort. De voorzitter antwoordt, dat diens transfersom (f. 1.20G.00Ü,-) te hoog is, evenals zijn salariseisen die 3 a 4 ton per jaar bedragen. De heer Boerkoel vraagt of er een alternatief is. De heer Bartels antwoordt dat die er is en dat die door Ajax is ge blokkeerd De heer Waas vraagt of de te verwachten toename van het aantal toe schouwers op de staantribunes na het overkappen niet wat te hoog is geschat namelijk 250 tot 500 mensen per wedstrijd. De voorzitter antwoordt dat men van het aantal van 2.50 is uitgegaan hetgeen zijns inziens haalbaar is. De heer Timman merkt op dat er ook een verschuiving van zittribunes naar staantribunes kan plaatsvinden. De heer Blekkenhorst vraagt of er een openbare inschrijving komt. De heer Bartels antwoordt dat er met 2 aannemers is gesproken. De heer Kraan is van mening dat ondanks het financiële risico de overkapping een goede zaak is. De heer Van Wijk is het hiermede eens en wijst op het slechte weer bij de thuiswedstrijd tegen F.C. Utrecht, waarbij normaal gesproken veel meer toeschouwers zouden zijn geweest. De heer Westrik zegt dat ondervangen wordt, dat de mensen voor de staantribunes geen kaarten in de voorverkoop kopen, omdat ze eerst willen afwachten hoe het weer zal zijn. De heer Potharst vraagt of er nog iets aan de hekken wordt gedaan, omdat wel is gebleken dat men daar vrij gemakkelijk overheen klimt. De heer Bartels antwoordt dat er 50?ó subsidie wordt verkregen voor de in dit seizoen verrichte werkzaamheden inzake de beveiliging in het stadion. De heer Van der Wal vraagt de voorzitter of hij nog iets over de F-side zal mededelen. Deze antwoordt dat dit inderdaad het geval is. De heer Van der Zwaag zegt dat hij inzake de overkapping een apart agendapunt had verwacht en dat hij tevens een exploitatie-over zicht van deze financieel zo belangrijke zaak had willen zien. De heer Van Wijk zegt dat dit wel is te maken, maar dat hij van me ning is dat een mondelinge toelichting voldoende moet zijn. Formeel dient aan de ledenraad toestemming te worden gevraagd voor een lening. De voorzitter vraagt wie tegen het plan van overkapping is, hetgeen een financiering vereist van f. 1.250.000,-. Aangezien blijkt dat niemand hiertegen is, wordt besloten de over kapping te laten maken, mits de penningmeester de verwachte financie-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 39