31 ciering van het geheel door de financiële commissie. Verder wil hij voorzichtig zijn met het in de openbaarheid brengen van dit plan, omdat er nog geen bouwvergunning is verleend. De heer Gianotten vraagt of de werkafspraken met de politie bevre digend zijn verlopen en uitgevoerd bij de wedstrijden tegen de f.C. Utrecht en Feyenoord. De voorzitter bevestigt dat dit goed is verlopen. De heer Henrichs vraagt of er een reglementswijziging is geweest met betrekking tot geen toegang verlenen van werkende leden bij de KNVB-bekerwedstrijden De voorzitter antwoordt dat inderdaad met ingang van het lopende seizoen deze maatregel door de KNVB werd getroffen. 6. Sluiting. Gezien het komende gesprek bestuur/financiële commissie wordt er nog geen datum voor de volgende vergadering vastgesteld. Deze datum zal na dit gesprek worden vastgesteld. Verslag van de vergadering van 14 mei 1984. 1. Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom, speciaal de ere-voorzitter Van Praag en het ere-lid Timman. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Fischer en Schoevaart, alsmede van de ere-leden De Boer, De Jongh, Volkers en Vunderink en het bestuurslid Van Eijden. De heer Henrichs zal iets later ter vergadering komen. Op het ogenblik zijn dus 24 leden aanwezig, zodat voldaan is aan het gestelde in artikel 26, lid 2 van de statuten (ten minste 18 le den) De voorzitter maakt zijn excuus voor het iets te late aanvangsuur dat veroorzaakt is door een bespreking met de financiële commissie. 2Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 2 februari 1984. De notulen worden ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 4. Mededelingen van het bestuur. De voorzitter deelt mede, dat het bestuur zojuist een gesprek heeft gehad met de financiële commissie omtrent overkapping van de beide staantribunes. Unaniem was men van mening dat de overkapping moet plaatsvinden. De penningmeester zal op 15 rnei een gesprek hebben met de bank in zake de financiering van het geheel. Er van uitgaande dat er 250 bezoekers op de staantribunes per wed strijd meer zullen zijn, zal het geheel zichzelf in 10 jaar kunnen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 37