30 gels zal het afhangen u/at het bestuur besluit. Hij vraagt de heer Kraan bij het gesprek aanu/ezig te u/illen zijn en hoopt dat een ge zonde oplossing naar voren komt. Mocht het gesprek niet bevredigend verlopen zal men bij de ledenraad terugkomen, u/aarna aan hun de be slissing zal zijn. De heer Kraan zegt gebruik te maken van de uitnodiging ter bijwo ning van het komende gesprek. Op de eerstvolgende vergadering zal de ledenraad op de hoogte u/orden gesteld van het verloop van het gesprek. De voorzitter vervolgt de vergadering met de mededeling dat na over leg met de doktoren Greep, Rolink en Groot een nieuu/e clubarts, te u/eten Dr. 0. Stibbe, is aangesteld tot het einde van het lopende seizoen. Over zijn salaris zal pas na de eerste periode u/orden ge sproken. Kort geleden is een krachtcentrum in ons stadion in gebruik geno men Wat de positie van het le elftal betreft hebben u/e puntenverlies ge leden bij Haarlem, F.C. Den Bosch en Excelsior hetgeen niet noodza kelijk u/as. De 2e helft van de competitie kunnen u/e met gematigd optimisme tegemoet zien. De opdracht Europees voetbal in het komen de seizoen zal vermoedelijk u/el u/orden gehaald. 5. Rondvraag. De heer Van der Zu/aag vraagt of er enig schot zit in de zaak van het Mundialito-tournooi. De heer Van Eijden antwoordt dat er op 7 februari a.s. een hoorzit ting zal zijn, maar dat er verder geen nadere informatie is. De heer Van der Zwaag vraagt vervolgens of er bij Ajax - Eeyenoord te veel parkeerkaarten waren uitgegeven omdat het verkeer vast stond. De heer Holsheimer antwoordt dat dit inderdaad het geval was. De po litie was met zoveel manschappen en voertuigen aanwezig en heeft een gedeelte van het parkeerterrein afgezet. De heer Schoevaart vraagt of er al iets is gedaan aan de verlenging van trainerscontracten voor Van Wijk, De Groot, Bruins Slot enz. De voorzitter antwoordt dat dit nog niet het geval is, maar dat hedenavond een gesprek is geweest met Leo van Veen met betrekking tot zijn trainerscontract over de periode 1 juli 1984 - 30 juni 1986. Dit contract zal niet per 1 juli 1984 ingaan omdat het bestuur heeft toegestemd in het verzoek van Van Veen dit één jaar uit te stellen, omdat hij nog 1 seizoen bij de E.C. Utrecht wil blijven voetballen. De heer Kraan wil namens de heer Fischer iedereen bedanken voor het toegezonden cadeau. Hij heeft iets gehoord over het plan tot over kapping van de staantribunes. Hij weet dat er een gesprek is geweest met de financiële commissie en hij heeft de administrateur met een grote rol onder zijn arm zien binnenkomen, waaruit zou kunnen blij ken dat aan de ledenraad een tekening zou worden getoond van dit plan De voorzitter zegt dat er voorwaarden zijn gesteld voor de finan-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 36