27 Verslag van de vergadering van 2 februari 1984. 1Opening De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwezigen welkom, in het bijzonder ere-voorzitter Van Praag en ere-lid Timman. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat schriftelijk bericht van verhindering is ontvangen van de heer Fischer. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 7 november 1983. De notulen worden door voorzitter Harmsen ongewijzigd vastgesteld. 3a.Ingevolge het bepaalde in artikel 33, lid 6 van de statuten wordt goedkeuring gevraagd van de statutenwijziging aangenomen in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 8 september 1983. De vergadering gaat met algemene stemmen akkoord met de in de jaar lijkse Algemene Ledenvergadering van 8 september 1983 aangebrachte wijziging in de statuten. Het financieel overzicht over de periode 1 juli 1983 - 31 december 1983 wordt aan de aanwezigen uitgereikt. De heer Potharst vraagt hoeveel terreinhuur gerekend mag worden bij bekerwedstrijden Geantwoord dat dit 10?ó van de bruto recette is. De voorzitter wijst op het gunstige resultaat van de opbrengst vriendschappelijke wedstrijden. De heer Kraan wijst op de terugloop van het aantal ondersteunende leden, maar hij vraagt zich af of dit misschien het gevolg is dat ze een seizoenkaart hebben gekocht, omdat deze post boven de begro ting is. De heer Holsheimer antwoordt dat dit moeilijk is na te gaan, maar dat dit vermoedelijk niet het geval is omdat de kosten hetzelfde be dragen De heer Timman vraagt hoeveel competitiewedstrijden zijn verwerkt in het overzicht. Het antwoord is 8. De heer Van der Zwaag vraagt waar de opbrengst voor het afstaan van spelers aan het Nederlands elftal is ondergebracht. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Bartels, Fischer en Hordijk, alsmede van de ere-leden De Boer, De Jongh, Volkers en Vunderink. Aanwezig zijn derhalve 24 leden, zodat is voldaan aan het bepaalde in artikel 24, lid 2 van de statuten (ten minste 18 leden). Tevens zijn aanwezig de bestuursleden Van Eijden en Neefjes en ad ministrateur Holsheimer. 4. Mededeling(en) van het bestuur.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 33