25 3. Vaststelling van de notulen van 25 augustus 1983. De notulen worden verder ongewijzigd door de voorzitter vastge steld. De heer Kraan is van mening dat de notulen eerder aan de leden dienen te worden toegezonden. De mening is dat toezending binnen een termijn van 14 dagen na de vergadering haalbaar moet zijn. 4. Verkiezing van een le en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. Aan de beurt van aftreden zijn de heren G. Fischer en A. Kraan. Er zijn geen tegenkandidaten gesteld. De vergadering gaat akkoord met de herbenoeming van de heren Fischer en Kraan. 5. Mededeling(envan het bestuur. Naar aanleiding van het uitgereikte financieel verslag over de pe riode 1 juli 1983 - 30 september 1983 vraagt de heer Been waarom de contributie minder opbrengst te zien geeft dan is begroot. Penningmeester Bartels antwoordt dat er ruim 100 ondersteunende leden minder zijn. Hij wijst op de opbrengst van de vriendschappe lijke wedstrijden, welke een gunstig beeld te zien geeft. Nadelig zijn echter de mindere opbrengsten van de competitiewedstrijden en de hogere wedstrijdkosten De heer Van Eijden merkt op dat er veel aanvragen zijn voor vriendschappelijke wedstrijden. De hiervoor te ontvangen vergoeding is ongeveer f. 15.000,- hoger dan 3 seizoenen geleden. De heer Van der Zwaag is van mening dat in de cijfers de opbrengst van sponsors voor het gehele seizoen dient te worden opgenomen en niet voor 1/4 gedeelte. Met andere opbrengsten is dit ook gedaan, zodat er niet één lijn is getrokken. De heer Bartels zegt dat de andere opbrengsten, zoals voor reclame, contributies en dergelijke, reeds volledig zijn ontvangen en de sponsorbedragen nog niet. 6. Rondvraag. De heer Been vraagt naar de besmettelijkheid van de ziekte van Pfeiffer De heer Harmsen antwoordt dat dit volgens zijn informatie uitslui tend via speekseloverdracht kan gebeuren. De heer Kraan vraagt naar de problemen met de F-side bij de wed strijd Ajax - A.Z.'67. De heer Bartels antwoordt dat uitgebreid overleg met de politie heeft plaatsgevonden. Allereerst op het Hoofdbureau van Politie en daarna bij Ajax. De heer Van der Z\i/aag zegt dat het u/oord "ook" (bladzijde 2, 16e regel van onder) niet goed overkomt ten opzichte van de voorgaande zin

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 31