24 baar stelt voor de ledenraad. Hij zou dit schriftelijk bevestigen, maar heeft dit niet gedaan. De mondelinge opzegging wordt geaccep teerd 15. Sluiting. De voorzitter vraagt of iedereen aanwezig wil zijn op de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, welke zal worden gehouden op donderdag 8 september a.s. Tot slot wenst hij iedereen wel thuis. Verslag van de vergadering van 7 november 1983. 1Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering en heet de aanwezigen wel kom. Bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Smit en Van Wijk. De heer Fischer is vanwege ziekte afwezig en secretaris Westrik verblijft met het eerste elftal in Qatar. De voorzitter verwelkomt de ere-voorzitterde heer Van Praag. Van de ere-leden De Boer, De Jongh, Timman, Volkers en Vunderink werd bericht van verhindering ontvangen. De heer Harmsen heet vervolgens de nieuwe leden Andriese en Blek- kenhorst welkom en hoopt dat beiden hun positieve bijdrage in de ledenraad zullen leveren. De voorzitter deelt mede, dat hij de mededelingen van het bestuur (punt. 5) nu zal behandelen. Hij zegt dat we momenteel met ons eerste elftal regelmatig punten verlies leiden en dat we enigszins ongelukkig werden uitgeschakeld in de Europacup, maar dat in dit geval de door Ajax verkregen kan sen wel benut hadden moeten worden. Verder hebben wij de overwinning van het Nederlandse elftal op Ier land moeten bekopen met een nederlaag tegen de F.C. Bosch. Mölby kreeg een schorsing vanwege zijn rode kaart en de spelers Gasselich en Van Basten zijn geveld door de ziekte van Pfeiffer. Ondanks alles zullen er geen paniekaankopen worden gedaan. Het con tract met Silooy is gewijzigd en heeft nu een looptijd van drie jaar. Met Van Basten en Olsen zijn onderhandelingen gaande over verlenging van hun contracten. Ondanks met de politie gemaakte afspraken hebben zich toch weer problemen voorgedaan bij Ajax - A.Z.'67, omdat de politie zich niet aan de gemaakte afspraken hield. Omtrent een vergoeding voor het gemiste Mundialito-tournooi zijn we nog steeds in de slag, terwijl de vergoedingssom voor Kieft toch voor het einde van dit jaar te verwachten is. De voorzitter vraagt ook nu weer de ledenraadsleden achter de spe lers, trainers en bestuur te staan. Geen gepraat achter iemands rug om. Indien men informatie wenst kan men altijd bij de voorzitter terecht. Vijfde colonne-achtige toestanden dienen achterwege te blijven. 2Ingekomen stukken. Er zijn geen ingekomen stukken.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 30