23 De heer Fischer vraagt of er bezwaren zijn tegen het laten afhalen van diploma's bij de administratie. Administrateur Holsheimer zegt hierop tegen te zijn gezien de hier door te ontstane extra belasting van de Administratie in een toch al drukke periode, hetgeen door de heer Timman wordt beaamd. Vervolgens vraagt de heer Fischer waarom een brief van de heer Haleber door de administratie niet is beantwoord. De heer Holsheimer zegt dat de brief reeds geruime tijd geleden is beantwoord, waarop de heer Haleber inmiddels weer per brief heeft gereageerd De heer Kraan vraagt welke maatregelen het bestuur heeft genomen met betrekking tot de situatie rondom Dr. Rolink. De voorzitter antwoordt dat hieromtrent nog besprekingen zullen volgen De heer Kraan vraagt of er een uitkering komt inzake het afkeuren van Piet Hamberg. Deze vraag wordt door de voorzitter bevestigend beantwoord. De heer Kraan vraagt vervolgens of de seconden-loterij niet meer plaatsvindt. De voorzitter antwoordt dat gezien de mindere opbrengsten hiermede is gestopt. De heer Bakker vraagt of er maatregelen kunnen worden genomen in zake het bezetten van de parkeerplaats voor de ingang stadszijde van ons stadion. De voorzitter zegt toe dit te zullen opnemen met de politie. De heer Henrichs vraagt naar aanleiding van de opmerking van de se cretaris in zijn jaarverslag op bladzijde 17 of er plannen bestaan voor verbouwing van een staantribune tot een zittribune. De penningmeester antwoordt dat dit niet mogelijk is gebleken. De heer Bogaard vraagt waarom het contract van het Hoofd Jeugdop leiding, de heer Bruins Slot, nog niet is verlengd gezien de andere contractverlengingen De voorzitter antwoordt dat hij hieraan nog niet heeft gedacht maar dat dit ook nog wel zijn tijd heeft. De heer Middendorp vraagt of het niet gewenst zou zijn op ons com plex verkeersdrempels te laten aanbrengen, gelet op de overschrij ding van de maximumsnelheid (10 KM). Voorzitter Harmsen antwoordt dat dit moeilijk haalbaar is, maar misschien zou een andere tekst op de borden enigszins helpen. De secretaris zegt dat het hem een genoegen is dat hij aan de aan wezigen het nieuwe exemplaar van de Statuten en het Huishoudelijk Reglement kan overhandigen. De heer Fischer zegt nog dat de heer Vischschoonmaker aan de heer Schoevaart en hemzelf heeft medegedeeld dat hij zich niet herkies-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 29