20 Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting. - 3. De vergadering gaat akkoord met de begroting welke geen verlies en geen winst te zien geeft. Verslag van de Technische Commissie. De heer Smit leest het volgende verslag voor: Amsterdam, augustus 1983. Mijne Heren, De leden van de technische commissie en de bestuursvertegenwoordi- gers stellen het op prijs u hierbij verslag te doen van haar werk zaamheden gedurende het afgelopen verenigingsjaar De commissie is zoveel mogelijk maandelijks bijeen geweest, waarbij openhartig werd gediscussieerd over technische zaken de vereniqing betreffend. y Nochtans dient te worden gestreefd, door veelvuldiger informatie vooraf, onduidelijkheden ten aanzien van het technisch beleid te voorkomen. In tegenstelling tot het vorig seizoen is het scoutingsgebeuren goed verlopen, mede door de aanstelling van een "full-time" oefen- meester als Hoofd Opleidingen. Veel waardering heeft de commissie voor zijn inzet, aktiviteit en administratieve opvolging. Namens de Technische Commissie: Namens het bestuur: H. Smit A.J. van Eijden. 9. Bespreking bestuursbeleid. De heer Potharst deelt mede, dat hij waardering heeft voor het ge voerde beleid, maar vraagt zich af op wiens advies de speler Gasse- üch is gekocht en welk advies de Technische Commissie hieromtrent heeft gegeven. De voorzitter zegt dat Gasselich is gevolgd sinds het tournooi in Hannover op verzoek van trainer De Mos. De aankoop van speler Van der Eijcken was niet haalbaar en aankoop van Arnesen heeft het be stuur niet aangedurfd vanwege zijn medische problemen. De heer Van Eijden voegt hieraan nog toe, dat A. Pronk negatief heeft geadviseerd over de aankoop van Gasselich. De voorzitter deelt verder mede, dat trainer Happel een positief advies heeft gegeven. De heer Henrichs stelt dat trainer De Mos het blijkbaar volledig eens was met deze transfer, hetgeen door de voorzitter wordt be aamd De heer Been geeft vervolgens een uitgebreide lezing over de jeugdopleiding bij Ajax en besluit met het verzoek eerst in eigen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 26