1 16 De voorzitter memoreert dat in het seizoen 1982-1983 het kampioen schap werd behaald en tevens de KNVB-beker werd gewonnen. Vele ma len u/erd in de pers de kwestie Cruijff aangehaald, vooral in De Te legraaf. Het bestuur heeft dit seizoen eens te meer voor de jeugd gekozen. De wedstrijden tegen P.E.C.-Zwolle en F.C. Groningen zullen interes sante ontmoetingen worden door de aankopen van deze twee clubs. Wederom is voor een veilige begroting gekozen voor het komende sei zoen, waarbij we moeten bedenken dat we niet ongelukkig geloot heb ben voor de eerste wedstrijd voor de Europacup 1. Het aantal ver kochte seizoenkaarten is gestegen boven de begroting en er is nog een uitkering te verwachten van het Mundialito-tournooi. Wel is noodzakelijk dat ook het volgend seizoen weer Europees voet bal gespeeld zal moeten worden. De voorzitter vraagt verder in deze tijd v66rnaast en achter elkaar te blijven staan, ook al wordt er eens een keer verloren. Voorzitter Harmsen vraagt de aanwezigen vervolgens een ogenblik stilte ter nagedachtenis aan het in het afgelopen jaar overleden ere-lid de heer W.F.C. Bruijnesteijn, het overleden lid van ver dienste de heer J. Koomen, de overleden werkende leden Asbeek BrusseThijssen en R. de Wit en de ondersteunende leden Coronel, Eising, Overweg, Rosier, Swart, Verschuur en Vonk. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de vergadering van 28 april 1983. Deze notulen worden door voorzitter Harmsen ongewijzigd goedge keurd. (Het ingelaste punt 3a zal worden behandeld na punt 9.) 4. Jaarverslag van de secretaris over het vereniqingsjaar 1982-1983. Voorzitter Harmsen maakt secretaris Westrik een compliment voor het door hem gemaakte verslag, dat werkelijk alles vermeldt wat er in het afgelopen verenigingsjaar is gebeurd, ondanks de ernstige ziekte van de secretaris in de periode eind mei - eind juni 1983. De heer Middendorp zegt dat het woord "toestemming" op bladzijde 10, 14e regel van onder niet juist is. De secretaris gaat akkoord met wijziging in het woord "medewerking". De heer Potharst zegt dat het woord "overwicht" op bladzijde 63, 2e regel van onder zijns inziens moet worden gewijzigd in het woord "overzicht". Niet geheel duidelijk wordt welk woord het juiste is. De heer Kraan vindt naar aanleiding van het rapport van de studie- en begeleidingscommissie een compliment op zijn plaats. De heer Been zegt dat het rapport van de studie- en begeleidings commissie vertrouwelijk is, maar dat het nu in het jaarverslag staat vermeld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 22