12 kunt vinden in het verslag van de ledenraad van 14 mei 1984. In verband met de brief van 17 april 1984 van de KNVB betreffende Accommodatieverbeteringen zullen de kosten worden opgegeven van het maken van: a. 2 dug outs op het hoofdveld voor een hond met begeleider; b. Voorzieningen aan het hekwerk op het hoofdveld. Bovendien zullen de volgende werkzaamheden worden aangemeld: a. Vervanging van het ketelhuis; overgaan van olie op aardgas; b. Het maken van verbeteringen (douches) op Voorland; c. Schilderen van lichtmasten; d. Vernieuwen van de toiletten onder de Reijnolds-tribune e. Het laten maken van tourniquets; f. Het maken van hekken langs de sloten achter de beide staantribu- nes. De aanbiedingen voor een nieuw kledingcontract gedaan door Le Coq Sportive, Puma, Nike (Adidas komt nog) worden uitvoerig besproken. Getracht zal worden de kwestie Piet Keizer in onderling overleg tot een goed einde te brengen. Op 14 mei 1984 wordt nogmaals een bespreking bestuur/financiële commissie gehouden betreffende eventuele overkapping van beide staantribunes. De heren gaan met het plan akkoord evenals met de leningsvoorwaarden (In het verslag van de vergadering van de ledenraad van 14 mei 1984 kunt u lezen, dat ook de ledenraad akkoord qinq met de overkap ping.) Aan de spelers van de A-selectie wordt telegrafisch medegedeeld, dat -op straffe van een boete- het niet is toegestaan deel te nemen aan vriendschappelijke wedstrijden buiten Ajax-verband Op 18 juni 1984 werd in de kantine op Voorland aan de spelers van de kampioenselftallen bij de jeugdafdeling de kampioensvaantjes uit gereikt. In de loop van het jaar had het bestuur enige besprekingen met een aantal jongens van de F-side, hetgeen geleid heeft tot het wat min der zichtbaar zijn van politiemensen bij het vak F. De groep krijgt het lokaal onder de staantribune Diemenzijde, nadat daar enige veranderingen zijn aangebracht. De exploitatie zal ge heel in hun handen komen. De laatste thuis- en uitwedstrijden hebben we weinig problemen ge had met de F-side.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 18