11 Gp het mededelingenbord in de kleedkamer zal in een Memo u/orden mede gedeeld, dat een boete ad duizend gulden zal worden opgelegd aan een speler die zich door Smit laat behandelen zonder medeweten van de me dische staf of Nolet. Besloten wordt 2 kleedkamers aan de amateurkant te laten verbouwen tot een krachtcentrum dat met het modernste materiaal zal worden in gericht. Mag alleen gebruik van worden gemaakt onder toezicht van Nolet of Koppelaar. Aan de spelers zal worden medegedeeld dat een boete ad duizend gul den zal worden opgelegd indien aan een zaalvoetbalwedstrijd wordt deelgenomen zonder dat hiervoor door het bestuur toestemming is ver leend Om het contact te intensiveren werden vrijdag 16 maart de Ajax-sup- porters, die een V.I.P.-kaart hebben en onze sponsors door het be stuur ontvangen. Door voorzitter Harmsen werd aan de sponsors en aan de V.I.P.ers, ongeacht het aantal plaatsen dat zij hebben, één bron zen Ajax-kop aangeboden ter gelegenheid van het 84-jarig bestaan van Ajax op 18 maart 1984. Op 8 maart 1984 zullen de docenten en hoofden van scholen door het bestuur worden ontvangen om hun een inzicht te geven over de werk zaamheden van de Studie- en Begeleidingscommissie, die ook aanwezig is De avond van de "Bordjesclub" zal donderdag 22 maart worden gehouden in het restaurant van de Jaap Edenhal. Op advies van Professor Greep en de doktoren Rolink en Groot zal Otto Stibbe, 32 jaar, op proef als clubarts fungeren. Omdat het bestuur nog steeds van mening is dat bij iedere wedstrijd een (vrij groot) aantal toeschouwers kans ziet om de wedstrijd zon der betaling bij te wonen, zal worden getracht in Engeland inlich tingen in te winnen omtrent tourniquets. Voorzitter Harmsen is van mening dat, als het laten maken van tour niquets niet kan worden ingepast in het plan Accommodatieverbetering van WVC, ernstig overwogen moet worden of wij het niet zelf kunnen financieren Leo van Veen kwam 2 februari 1984 mededelen, dat hij nog graag het seizoen 1984-1983 bij de E.C. Utrecht wil spelen. Van Ajax zijde is daartegen geen bezwaar, maar het gevolg hiervan is dat zijn^tweeja- rig trainerschap, ingaande 1 juli 1984, wordt gewijzigd in één jaar ingaande 1 juli 1983. Het bestuur had met de leden van de financiële commissie in het bij zijn van de heer A. Kraan een gesprek over de in de vergadering van de ledenraad van 2 februari 1984 ontstane controverse bestuur/fi nanciële commissie over de aan Olsen gedane aanbieding. Het resultaat was de uitgifte van een communiqué waarvan u de tekst

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 17