10 Bespreking met de doktoren Dicke en Groot, fysiotherapeut Nolet en de trainers De Mos en Van Wijk over het volgens het bestuur niet he lemaal goed functioneren. Bestuur stelt dat genoemde heren op één lijn behoren te zitten. Doel verdediger Stanley Menzo zal tot 1 januari 1984 u/orden uitge leend aan de H.F.C. "Haarlem", onder voorwaarde dat als wij hem zelf nodig hebben aan de overeenkomst direct een einde komt. Met Rob Been wordt een aantal zaken doorgesproken, die in het nabije verleden niet geheel naar de wens van het bestuur zijn verlopen. Besloten wordt deel te nemen aan het medio augustus 1984 te houden internationaal voetbaltournooi door PSV. De 17 nieuwe werkende leden met hun dames zullen worden uitgenodigd voor een bijeenkomst met het bestuur op vrijdag 7 oktober 1983. De leden van de commissie, te weten de heren Fischer, Potharst en Schoevaart, zullen ook met hun echtgenotes worden uitgenodigd. Aan de leden van alle commissies zal op vrijdag 16 december 1983 een gezellige avond worden aangeboden. De clubavond- en ontspanningscommissie worden met de organisatie be last. Besloten wordt na afloop van de competitie de ketel van de centrale verwarming te vernieuwen en hiervan gebruik te maken om over te gaan van olie op aardgas, hetgeen een aanzienlijke besparing in de stook kosten zal opleveren. Er zal wel een gasleiding moeten worden aanqe- legd. Aan Kamlag zal worden medegedeeld dat het niet is toegestaan dat in de kantine bruiloften en partijen worden gehouden. Een begroting, gemaakt door de heer Sebus, betreffende een plan tot het overkappen van beide staantribunes wordt uitvoerig besproken. Getracht zal worden om deze werkzaamheden in te passen in het plan Accommodatie verbetering van WVC. De bedoeling is dat met de werkzaamheden direct na afloop van de competitie 19G3-1984 wordt begonnen en dat deze zullen zijn beëin digd vóór de aanvang van de competitie 1984-1985. Het plan wordt vervolgens besproken met de financiële commissie, die er mede akkoord gaat indien aan enige voorwaarden, onder meer goedkeuring van de leningsvoorwaarden, zal worden voldaan. Op verzoek van fysiotherapeut Nolet wordt een gesprek gewijd aan het euvel dat steeds meer spelers naar de fysiotherapeut Richard Smit gaan. Hierbij waren ook aanwezig Dr. Groot en de trainers De Mos en Van Wijk. De spelers gaan naar Smit zonder overleg met de medische staf of Nolet. Door Smit wordt bovendien niet medegedeeld welke behandeling hij heeft toegepast.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 16