9 BESTUUR. Op 1 juli 1983 was de samenstelling van het bestuur als volgt: (A. Harmsen voorzitter; Dagelijks bestuur (J.H. Westrik, secretaris en (L.F. Bartels, penningmeester. Commissaris algemene zaken A.J. van Eijden en Commissaris amateur voetbal J. Neefjes. Aan de beurt van aftreden u/aren de penningmeester de heer L.F. Bar tels en de commissaris amateur voetbal de heer J. Neefjes. In de jaarvergadering van de ledenraad van 23 augustus 1983 vi/erden beide heren bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaar herkozen. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de voorzitter de heer A. Harmsen, die zich herkiesbaar stelt. Op zondag 29 januari 1984 werd in Den Haag de vriendschappelijke u/edstrijd gespeeld HMSH - Ajax. Tijdens deze wedstrijd had ongeveer 10 minuten in de tweede helft een vreselijk ongeluk plaats. Door dansende jongens op het dak van de dug out, waarin de Ajax- personen waren gezeten, bezweek het dak waardoor de penningmeester de heer L.F. Bartels en de assistent trainer J.M.(Hassie) van Wijk ernstig voetletsel opliepen door het breken van het betonnen dak. De heer Bartels moest 2 tenen van zijn rechtervoet missen, terwijl Hassie van Wijk de 5 tenen van zijn linkervoet moest missen en bo vendien nog een rugwervelblessure opliep. Volgens burgemeester en wethouders van Den Haag is na een onder zoek duidelijk geworden dat de bewapening van het betonnen dak zeer ondeskundig en in afwijking van de goedgekeurde constructietekening was uitgevoerd. Daarvoor is de aannemer verantwoordelijk. Beide he ren maken het op het ogenblik redelijk wel, al zal het nog wel een lange tijd vergen dat Hassie van Wijk zijn taak als trainer weer kan opvatten. In het afgelopen verenigingsjaar werden er 18 officiële bestuurs vergaderingen gehouden, die als regel op dinsdag werden gehouden aanvangende om 16.00 uur en het einde kwam pas vaak na 24.00 uur. In de loop van de weken hadden de bestuursleden veel telefonisch contact. Hieronder volgen enige besluiten die in bestuursvergaderingen wer den genomen. Een Memo van het bureau Inter Football, onder meer inhoudende vra gen en voorstellen betrekking hebbende op het seizoen 1983-1984, werd uitvoerig besproken. Het bestuur is van mening dat de uitgifte van toegangskaarten voor het spelershome met ingang van het seizoen 1984-1985 door het be stuur dient te geschieden en niet meer door mevrouw Van Spellen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 15