5 In de circulaire werd tevens medegedeeld dat wederom het bekende duo Peter MacLean ter muzikale opluistering aanwezig zou zijn. Wanneer er onverhoopt bij leden moeilijkheden zijn, bijvoorbeeld ten aanzien van vervoer, dan kan hierover contact worden opgenomen met de heren J.H. Potharst of M.J.W. Middendorp. Laatstgenoemde schreef in clubnieuw no. 5 van april 1984 onder de titel "Het feest van de Oude Garde" het volgende: De bijeenkomst van de mannen van de Ajax-Bordjesclub is ook ditmaal weer een prettige aangelegenheid geworden, ondanks het feit dat we, in vergelijking met andere jaren, een kleinere ploeg hadden. Een bijzonder groot aantal zieken moest verstek laten gaan en dat was heel jammer. Spijtig was ook dat maar weinigen ons meldden -zo- als in de convocatie was verzocht- van de uitnodiging geen gebruik te kunnen maken. Dat schijnt moeilijk te zijn. Prompt om 17.30 uur kwamen de eersten binnen en was er al direct de goede stemming. Die groeide naarmate meer "old timers" de borrelta fels met hun aanwezigheid eer aandeden. Om 19.00 uur startte het duo MacLean de muzikale omlijsting op deze avond(als van ouds, kan wel worden gezegd) en was inmiddels ook het bestuur voltallig aanwezig. Tegen 20.00 uur volgde het sein "aan tafel" en werd het feest offi cieel door tafelpresident Wim Volkers geopend. En dat geschiedde op de van hem bekende wijze, een kwinkslag hier, een geestigheid daar, maar ook een woord van ernstkortom Wim zoals hij is. Verder speeches van voorzitter Harmsen en (gast) Bert Haanstra. Laten we vooral niet de vocale prestaties van Wim Volkers vergeten, begeleid door het hierboven genoemde Duo. Zo vloog de avond om, waarbij fotograaf Jan Mud nog het een en ander in beeld bracht. Alles bij elkaar kon gezegd worden:"Het was weer mooi geweest". Volgend jaar, bij leven en welzijn: 40 jaar Bordjesclub en 85 jaar AJAXop 18 maart 1985. Tenslotte willen wij niet verzuimen nog dank te betuigen jegens on ze administratie voor de medewerking in deze. Tot zover de heer Middendorp over "De Oude Garde". Hieronder volgt een opgave van het aantal leden, gesplitst per cate gorie WERKENDE LEDEN: Aantal op 1 juli 1983 Overleden Bedankt Over van juniores A. Over van ondersteunend lid Aangenomen Aantal op 1 juli 1984 292 (w.o. 9 ere-leden en 11 leden van verdienste) 64 69 223 10 18 9 37 260 (w.o. 9 ere-leden en 12 leden van verdienste)

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 11