4 Zaterdag 5 november 1983 werden door het voltallige bestuur in de bestuurskamer de leden, vi/aarvan de meesten waren vergezeld door hun echtgenote, ontvangen en gehuldigd, die in het kalenderjaar 1983 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren. Deze leden waren: 25 jaar lid G.H.J. Bonsen, W.D. Deegen (was verhinderd), A.J. van Eijden en J. Jobse; 40 jaar lid D.O. Been, H. van Driel, H. Visser en H. v.d. Zwaag; 50 jaar lid N.M. Roeg en C.A. Welling; 60 jaar lid P. van Deijck, H. Kareis, W.F. Volkers en J.H. Westrik. De heer M.J.W. Middendorp schreef hierover het volgende in het Ajax-Nieuws, no. 3 van december 1983. Zoals gebruikelijk werden de Ajax-getrouwen door de voorzitter toegesproken, waarbij wij meenden te mogen constateren dat, gezien de smeuïge wijze waarop onze President de diverse doopcelen lichtte, hij ditmaal bijzonder goed op dreef was. De heren Volkers en Westrik spraken namens de jubilarissen een dankwoord Ook dit jaar was het weer een gezellige bijeenkomst, besloten met een gezellig samenzijn met een drankje en een hapje, waarbij na tuurlijk vele oude herinneringen, ook door de dames, werden opge haald Op een zaterdag in november 1984 zullen onderstaande leden, met hun dames door het bestuur worden ontvangen om te worden gehuldigd, omdat zij in het kalenderjaar 1984 25, 40, 50 jaar lid van de vereniging waren. Dit zullen zijn: 25 jaar lid W.M. v.d. Kamp en A.J. Post; 40 jaar lid J.P.B. Bieshaar, A. Harmsen, G. Leentvaar, H. Pasteuning en W.F. Weppner; 50 jaar lid J.H. van Antwerpen, J. Hordijk, D.J. Schalm en H. Spett. De leden die in 1984 langer dan 23 jaar lid van de vereniging wa ren ontvingen van het comité "Bordjesclub", bestaande uit de le den: W.F. Volkers, voorzitter, J. de Boer Sr., G. Fischer, J.H. Potharst en M.J.W. Middendorp, een circulaire waarin ze wer den uitgenodigd om donderdag 22 maart 1984 ter gelegenheid van het vier en tachtig jarig bestaan van onze vereniging, aanwezig te wil len zijn in het. restaurant van de Edenhal aan de Kruislaan/Radio- weg, waar de negen en dertigste reünie van de "Bordjesclub" zou worden gehouden. Vanaf 17.30 uur zouden de borreltafels te onzer beschikking staan, als een goed begin van de feestavond. Omstreeks 20.00 uur wordt een diner geserveerd, tijdens hetwelk tafel-president. Wim Volkers zijn gebruikelijke speech zou houden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 10