98 amateurvoetbal, waaraan door de tweede elftallen zal worden deelqe- nomen. Deze bekerwedstrijden zullen op midweekse daqen worden qe- speeld. y De nieuwe voorzitter van E.C. Den Haaq, de welbekende heer D. Stoop, heeft de KNVB voor de rechter qedaaqd in een poqinq een herziening af te dwingen van het door het sectiebestuur betaald voetbal geno men besluit omtrent de competitie van de tweede elftallen ?oor?nn iS' d3t h6t 26 elftal van F-C* Den Haa9 in het seizoen 1983-1984 kampioen werd van de reserve le divisie A en door het qe- nomen besluit niet promoveert. F.C. Den Haag verloor het kort geding, zodat hun tweede elftal in de res. Ie divisie moet blijven. ZAALVOETBAL. Het staat vast dat tijdens de winterstop de "KNVB/SONY indoor soccer-competitie B.V." zal worden gespeeld, waaraan door alle clubs in het betaald voetbal moet worden deelgenomen. De wedstrijden voor deze competitie strekken zich uit over een pe riode, aanvangende 27 december 1984 en eindigende 5 januari 1985. Er zal worden gespeeld in 6 poules van 6 clubs. De nummers 1 en 2 van elke poule gaan over naar de tweede ronde, die in 4 groepen van 3 clubs wordt gespeeld. De winnaars hiervan gaan over naar de fi nale, die op zaterdag 5 januari 1985 in AHOY te Rotterdam plaats vindt. SLOTBESCHOUWING. Hiermede is het einde bereikt van het jaarverslag betreffende het wel en wee in onze vereniging in het verenigingsjaar 1 juli 1983 tot en met 30 juni 1984. In artikel 21, lid 2, letter d. van de statuten is voorgeschreven dat de secretaris bij het einde van elk verenigingsjaar een alge meen overzicht dient te geven van hetgeen in dat jaar is voorgeval len. Hopelijk kan worden aangenomen dat u na lezing van het verslag van oordeel zal zijn dat aan deze statutaire bepaling in voldoende mate is voldaan. Getracht is de ups en downs in onze vereniging geduren de het afgelopen verenigingsjaar zo volledig mogelijk vast te leg gen. Vanzelfsprekend is de mogelijkheid niet uitgesloten dat niettemin bepaalde personen en/of feiten niet die aandacht hebben gekregen, die ze volgens uw mening hadden moeten hebben. Mocht dit het ge- val zijn, dan hiervoor bij voorbaat mijn excuses.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1984 | | pagina 104