91 In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 26 augustus 1982 las de heer Hor dijk het volgende verslag voor: Amsterdam, augustus 1982. Mijne Heren, Het is de heren van de technische commissie en de bestuursvertegenwoordigers een genoe gen u hierbij verslag uit te brengen van haar werkzaamheden verricht in het afgelopen verenigingsjaar. Evenals vorig jaar is de commissie zoveel mogelijk maandelijks bij elkaar geweest, waar bij, zonder de aanwezigheid van de technische staf, openhartig werd gediscussieerd over alle technische zaken, de vereniging betreffende. Met name bij het invullen van namen van eventuele nieuwe trainers zijn door de commis sie vele personen ten tonele gevoerd, die allen om uiteenlopende redenen niet in de diver se vacatures konden voorzien. Hoewel bij enige leden van de commissie de indruk bestond dat niet op alle gedane sug gesties even diep werd ingegaan was toch duidelijk sprake van een open gedachtenwisse- ling in opbouwende zin. Geconstateerd is tevens dat het scoutingsgebeuren in het afgelopen seizoen niet optimaal heeft gefunctioneerd door het ontbreken van een full - time trainer als Hoofd Opleiding; nu daar met ingang van het nieuwe seizoen weer in is voorzien is er goede hoop dat het belangrijke scoutingswerk weer volop kan gaan functioneren. Technische Commissie, A.F.C. AJAX FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de leden D.Keijzer; Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk, voorzitter, en plaatsvervangend lid de heer H.J.W.Pil. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1982 werden de vier heren, bij enige kandidaatstelling, weer voor één jaar hêrbenoemd. Op 24 augustus 1982 had een bespreking plaats over het door het Accountantskantoor Dijker Doornbos samengestelde concept financieel - rapport over het boekjaar 1981 - 1982. Hierbij waren aanwezig

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 99