89 Zo werden commissieleden geconsulteerd bij financiële problemen, relatieproblemen en dergelijke. Eén commissielid is dit seizoen veel in gesprek geweest met een tweetal jongens die het ouderlijk huis hadden verlaten en niet meer terug wilden. Financiën. Blijkens de gegevens van de heer Holsheimer is het de commissie ook dit seizoen gelukt om ruim binnen de begroting te blijven. Overigens moet er rekening mee worden gehouden dat de kosten kunnen stijgen als gevolg van het eerder beginnen met de studiebegeleiding. Verder zal voor een aantal spelers de begeleiding niet kunnen eindigen aan het eind van het voetbalseizoen. Indien een speler gedurende het gehele jaar is begeleid, dan dient die studiebegeleiding ook te worden voort gezet bij het voorbereiden op examens, dan wel hêrexamens. Beleidsvoornemens seizoen 1983 - 1984. De volgende zaken dienen in ieder geval aan de orde te komen - Voortgangsrapport Begeleiding betaalde spelers toelichting Bij de aanbieding van Ajax begeleidt is toegezegd dat dit voortgangs rapport zou worden geschreven. De commissie hoopt dit seizoen die belofte gestand te doen. - Afstemming werk - trainingstijd. toelichting Is het starten met de training om 17.00 uur niet te veranderen - Betere afstemming beleid trainer Bruins Slot Trainingsrooster en dergelijke en het werk van de commissie. - Vaste trainingstijden Wijzigingen worden ruim van te voren bekend gemaakt - Betere afstemming met de vertegenwoordigers van de K.N.V.B. - Eerder beginnen met de studiebegeleiding. - Tijdig informeren van de commissie bij het afvloeien van spelers. - Voorlichting c.q. P.R. - avond voor de rectoren, directeuren van de diverse scholen. Hoogachtend, Namens de commissie (w.g.) H.P. de Weers. Vanaf deze plaats hartelijk dank aan de commissieleden voor hun inspanning om trach ten te bewijzen dat voetbal en studie wel samen kunnen gaan.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 97