84 dere de te beleggen ouderavond aan de orde. Er werd een voorbereidingsgroep benoemd bestaande uit de heren Been secr.jeugdcom- missie T.Tielenburg en De Weers van de studie - en begeleidingscommissie. Deze afstemmingsronde werd later gevolgd door een gesprek met het hoofd van de oplei dingen bij Ajax de heer Bruins Slot. Ouderavond. De voorbereidingsgroep is aan het werk getogen en weldra kon een globaal plan aan het bestuurslid de heer Neefjes worden voorgelegd. Teneinde het gehele Ajax gebeuren nader te verduidelijken was besloten om dit met behulp van een forum te doen. De leden van het forum konden binnen een beperkte tijd hun werkzaamheden bij Ajax toelichten. Omdat er vele facetten belicht dienden te worden werd het forum uiteindelijk vrij groot. De navolgende heren werden bereid gevonden om op 18 november 1982 in bovengenoemd forum plaats te nemen onder voorzitterschap van het bestuurslid de heer J.Neefjes: R.Nolet fysiotherapeut T.Bruins Slot - trainer en hoofd opleidingen J.Cruyff - contractspeler C.van Eijden - elftalbegeleider R.Been - secretaris jeugdcommissie I.Waas - coördinator studie - en begeleidingscommissie De avond verliep zeer succesvol en mondde uit in de vraag van één van de ouders het pro gramma binnen niet al te lange tijd te herhalen voor hun zoons. Dit laatste werd toegezegd en op 13 januari 1983 werd een avond gehouden voor de jeugdige spelers. De samenstelling van deze groep maakte het uiteraard noodzakelijk om de hoeveelheid gesproken woord te beperken. De heren Been en C.van Eijden stonden hun plaats in het forum af en de overige leden pasten hun bijdrage aan. Het succes van deze avond maakte duidelijk dat er ook in de toekomst behoefte zal zijn aan dit soort bijeenkomsten. Contacten met de verschillende scholen. Gedurende dit seizoen werden de contacten met een groot aantal scholen geïntensiveerd. Het lijkt de commissie goed om binnen niet al te lange termijn de scholen, waar onze ge selecteerde spelers hun studie volgen nader te informeren over het doel en de werkwijze van onze commissie. We denken hierbij aan het uitnodigen van vertegenwoordigers(sters) van die scholen in de Ajax kantine vergelijk de ouderavond van 1982 Naast een toelichting over doel en werkwijze van de commissie kan die avond ook benut

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 92