83 T.Tïelenburg J.Tielenburg H.P.de Weers - A - junioren - B junioren - C junioren D en E junioren Deze indeling willen we ook het volgende seizoen handhaven. De start van de werkzaamheden begint door de opgedane ervaring een bepaalde traditie te worden. Op 25 augustus 1982 werd weer begonnen met het opstellen van de werkka- lender. Aan de orde kwamen hierbij - frequentie van de vergaderingen, de zogenaamde afstemmingsronden - de ouderavond - start van de studiebegeleiding - het "aanstellen" van de docenten - interviews met de spelers Contacten binnen en buiten de vereniging. De gebruikelijke interviews met de spelers werden op 23 september 1982 afgerond. Het doel van de interviews is tweezijdig: a. het leggen van contacten met de spelers en de vertegenwoordiger van de commissie voor hun groep. b. de studierichting en eventuele studieproblemen in een vroeg stadium te vernemen. Heel duidelijk kwam uit deze gesprekken naar voren, dat het dit seizoen noodzakelijk zou zijn om eerder dan voorheen met studiebegeleiding te beginnen. Aanvangstijd van de studiebegeleiding. Vroeger was het standpunt van de commissie dat de resultaten van het zogenaamde waar schuwingsrapport rond de herfstvacantie afgewacht dienden te worden. Immers de schrik veroorzaakt door dat rapport zou de intentie om de studiebegeleiding bij Ajax te krijgen positief kunnen bevorderen. Het zou de speler duidelijk zijn dat het geheel op eigen kracht niet zou lukken. Bij het interviewen van de spelers bleek dat vooral in de aanloopperiode van het seizoen - extra selectiewedstrijden en dergelijke - de tijd voor het maken van huiswerk te gering was. Dit pleit er voor om de begeleiding vroeger in het seizoen te starten. Vergadering met de jeugdcommissie. Interviews Op de bijeenkomst met de voltallige jeugdcommissie en de trainersstaf kwam onder an-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 91