82 STUDIE -en BEGELEIDINGSCOMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de heren: D.C.Karremans; J.Tielenburg; T.Tielenburg; I.Waas algeheel coördinator en H.P.de Weers. Het bestuur had de leden van de commissie uitgenodigd voor de bestuursvergadering op 26 oktober 1982 ter bespreking van het verslag over het seizoen 1981 - 1982. Hieronder volgen enige besproken punten. De heer Waas stelt dat,als het enigszins mogelijk is, een soort vacaturebank dient te wor den ingesteld. Besloten wordt regelmatig te annonceren in het clubnieuws, programmablad en de Echo, alsmede de houders van de zogenaamde V.I.P. - plaatsen uit te nodigen voor kennisma king met het bedrijf Ajax waarbij ook de studiebegeleiding onder hun ogen zal worden gebracht. De commissie deelt mede, dat in overleg is besloten om 18 november 1982 de ouders van onze juniores A en B uit te nodigen. Het programma voor die avond zal worden opge steld door de heren J.Neefjes, T.Tielenburg en H.P.de Weers. Een communicatie van de K.N.V.B. met rectoren van de scholen van de diverse geselec teerde spelers bestaat in zijn geheel niet, waardoor deze commissie van Ajax vaak moet inspringen om problemen te voorkomen. Er zal een gesprek dienen te komen tussen bestuursleden KNVB AJAX waarbij ook de leden van de Studie - en Begeleidingscommissie aanwezig dienen te zijn. Hieronder volgt het evaluatieverslag over het afgelopen seizoen 1982 - 1983. Inleiding. Na het voor de commissie turbulente, met veel publiciteit gepaard gaande seizoen 1981 - 1982, was in het vorige evaluatieverslag de hoop uitgesproken dat het werk weer in alle stilte zou kunnen worden verricht. Het zal in de loop van dit verslag duidelijk worden dat dit ook redelijk goed is gelukt. Samenstelling en werkwijze van de commissie. De vorig seizoen voorgestelde werkwijze, waarbij de commissieleden zich ieder met een vaste groep spelers zou gaan bezig houden heeft goed voldaan. De taakverdeling is als volgt geweest: D.C.Karremans - betaalde spelers en de vele militaire zaken '•Waas - tweede elftalgroep en algehele coördinatie

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 90