37 De heer Van der Wal vraagt of het juist is dat het tweede elftal voortaan op het 3e veld Voorland zal spelen. De heer Van Eijden antwoordt dat gewoon op het hoofdveld zal worden gespeeld als de terreinomstandigheden dit toelaten. De heer Middendorp vraagt wat meer bekendheid te willen geven aan de wedstrijden van het 2e elftal. Voorts wil hij rondleidingen door het stadion organiseren voor de onder steunende leden. De voorzitter zegt dat dit dan wel zodanig moet geschieden, dat de werkzaamheden van het personeel in het stadion daardoor niet worden gestoord en vraagt Middendorp hier voor met een plan op tafel te komen. De heer Smit vraagt of een eventuele functie van onze voorzitter bij de K.N.V.B. wel te combineren is met de functie van voorzitter van Ajax. De voorzitter zegt dat er wel iets moet gebeuren bij de K.N.V.B; het ligt er alleen aan wat voor werk en met wie er moet worden gewerkt. De taken dienen duidelijk gedele geerd te worden. Hij zal in ieder geval geen voorzitter worden van het sectiebestuur be taald voetbal. De heer Bakker vraagt naar de nieuwe statuten en huishoudelijk reglement. De secretaris antwoordt dat het wachten is dat op het notariskantoor Posch notariële akten zijn opgemaakt. De heer Lambregts vindt dat aan notaris Posch moet worden gezegd dat de akten nu bin nen 10 dagen klaar moeten zijn, zo niet dan gaan we naar een ander notariskantoor. De heer Van Praag zegt het bestuur hopenlijk a.s. zondag geluk te kunnen wensen met het behaalde kampioenschap. De heer Van der Zwaag vraagt of er een mogelijkheid zal bestaan om het bestuur daarme de te feliciteren, aangezien het bestuur voor de meeste leden onbereikbaar was. De heer Harmsen antwoordt dat de situatie in het Olympisch stadion zich hiervoor slecht leent en dat er bovendien nog een grote vertegenwoordiging van het Koninklijk Huis aan wezig zal zijn, maar belooft wel zijn best te willen doen. 7. Sluiting. In overleg worden de volgende data vastgesteld: 25 augustus 1983 Jaarvergadering van de ledenraad; 8 september 1983 Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. De voorzitter sluit hierna de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Hiermede ben ik aan het einde gekomen van de vastlegging van de werkzaamheid van de ledenraad in het verenigingsjaar 1 juli 1982 tot en met 30 juni 1983. Door ondergetekende wordt aangenomen, dat deze verslaglegging uitgebreid genoeg is

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 45