36 De vergadering gaat hiermede akkoord, waarbij de heer Lambregts wil stellen dat de to tale verhoging zeker volgend jaar zal moeten plaatsvinden, waarmede de heren Fischer en Potharst niet akkoord gaan. Met de overige voorgestelde verhogingen gaat de vergadering wel akkoord. 5. Mededelingen van het bestuur. De financiële gegevens over de periode 1 juli 1982 toten met 31 maart 1983worden aan de aanwezigen ter inzage verstrekt. De voorzitter deelt mede, dat op de post vriendschappelijke wedstrijden nog opbrengsten bijkomen van het Mundialito - tournooi en van de wedstrijd in Mechelen. Hij vermoedt dat het resultaat uiteindelijk wel op nihil zal uitkomen. Vervolgens deelt hij mede, dat de transfer van Lerby eind mei zal worden afgewerkt en dat het vertrek van Piet Schrijvers en Leo van Veen definitief is. Met Cruyff, Kieft en Rijkaard zal nog worden gesproken. Vanenburg heeft een contract van vier jaar getekend, Galjé en Molenaar elk voor drie jaar. Wij zijn op zoek naar een vervanger voor Lerby, maar de financiële middelen zijn beperkt. Er zal geen beroep worden gedaan op spelers van 36 of 37 jaar. Indien noodzakelijk zal de jeugd worden ingepast. Er zal wel naar worden gestreefd dat we Europees Cupvoetbal zullen blijven spelen. Verder zijn er problemen rondom de K.N.V.B. zoals het gedwongen aftreden van het sec tie bestuur betaald voetbal. Zijns inziens dient er afscheid te worden genomen van de in menging door de overheid. Onderhoud van de accommodaties is een zaak van de gemeen ten. Het is een onzinnige zaak om clubs met een jaarrecette van f 80.000,- kunstmatig via subsidie in stand te houden. Hij is van mening dat voor een subsidie van 2 millioen per jaar de clubs zich verkopen aan de overheid. De clubs zullen er wel voor moeten zorgen dat er een nieuw sectiebestuur betaald voet bal komt. Tot slot deelt hij nog mede, dat er een aantal nieuwe V.I.P. - plaatsen zullen komen op de rij waar nu de bestuursleden zitten. De bestuursleden met hun gasten zullen in de nieu we cabine plaats nemen. 6. Rondvraag. De heer Been vraagt of er vorderingen zijn omtrent de eventuele opknapbeurt van het Olympisch stadion. De voorzitter antwoordt dat er nog een lange weg te gaan is, alvorens er iets zal gebeuren. De heer Waas zegt dat door de bouw van de nieuwe cabine degenen die achter de V.I.P. - plaatsen zitten zich enigszins opgesloten zullen voelen. Geantwoord wordt dat op het ere - terras niets zal worden gewijzigd, behoudens dat er enige plaatsen aan de buitenkant van de bovenste drie rijen zullen vervallen. De heer Schoevaart vraagt of er nog juniores A zijn die een contract krijgen aangeboden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 44