35 Juniores C f 125,- f 150,- Juniores D en E f 100,- f 125,- Entreegeld w.l. f 30,- f 30,- Entreegeld o.l. f 15,- f 15,- met inbegrip van 15.25 procent B.T.W. de prijs van de dameskaarten zal in de naaste toekomst gelijk worden getrokken met de prijs van de diploma's van werkende en ondersteunende leden. De heer Been vindt de verhoging van de contributie voor de juniores A en B te fors. Hij noemt als vergelijking de contributie bij A. F.C. voor juniores A,B en C die f 175,- be draagt. De heer Van der Zwaag zegt dat de contributie bij A.F.C. f 225,- bedraagt. De heer Been zegt dat het bedrag ad f 225,- inclusief een boete is indien men niet voor een bepaalde datum heeft betaald. De heer Potharst is tegen de verhoging van de bijdrage voor ondersteunende leden, om dat hij vreest dat het aantal donateurs zal verminderen omdat de verhoogde bijdrage niet meer is op te brengen. De heer Fischer memoreert de enorme teruggang van het aantal ondersteunende leden in de laatste jaren hetgeen volgens hem mede is gekomen door de verhoging van de bij drage. De heer Waas vindt dat er een onderzoek moet komen hoe deze teruggang is ontstaan. Voorts vindt hij de verhoging voor de jeugdspelers te hoog, maar met de verhoging van de dameskaarten gaat hij akkoord. De voorzitter en de secretaris zijn van mening dat een ondersteunend lid de vereniging dient te ondersteunen en in wezen doet hij dit niet, want de prijs van een seizoenkaart is even hoog als de bijdrage van een ondersteunend lid. Bij het kopen van een toegangs kaart voor elke wedstrijd ontvangen we meer dan van een ondersteunend lid. De heer Kraan deelt mede, dat in 't verleden de verhoging van contributie om de twee jaar geschiedde en dat vorig jaar ook reeds een verhoging heeft plaats gevonden. De secretaris zegt dat op voorstel van de heer Lambregts indertijd is aangenomen om de verhoging ieder jaar ongeveer gelijk te doen zijn aan de verhoging van het prijsindexcij fer en deze heeft dit jaar 4.6 procent bedragen. De heer Pil kan niet merken dat er onder de jeugd minder geld is, aangezien de popcon certen nog steeds direct zijn uitverkocht. Hij vindt het onjuist dat de prijs van dames kaarten gelijk wordt gemaakt aan de prijs voor herenkaarten. De heer Van Eijden vindt een verhoging van spelende leden terecht aangezien de wed- strijdkosten denk aan buskosten ook blijven stijgen. De voorzitter stelt voor de contributies voor juniores A en B respectievelijk vast te stel len op f 200,- en f 175,- en de prijs van dameskaarten voor ondersteunende leden op f 225,- vast te stellen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 43