33 De heer Caransa vraagt hoe het bestuur staat ten opzichte van de renovatie van het Olympisch stadion. De voorzitter zegt dat Ajax nimmer vaste bespeler zal worden van een gerenoveerd Olympisch stadion, maar dat hij wel een paar toppers in het stadion zou willen laten spelen. De heer Boerkoel vraagt het bestuur de mogelijkheid te willen bezien tot het plaatsen van twee dug - outs op het 3e veld Voorland. De voorzitter zegt toe deze zaak te zullen bespreken. De heer Van Praag haalt de woorden van wijlen ere - voorzitter Koolhaas aan, dat de be stuursleden van nu het duidelijk moeilijker hebben dan de bestuursleden van destijds. Hij wenst het bestuur dan ook alle sterkte toe. De heer Fischer wenst het bestuur ook veel wijsheid en sterkte toe in de komende perio de van contractbesprekingen en zegt alle steun toe van de leden van ledenraad. De voorzitter zegt dat met de eerste speler reeds overeenstemming is bereikt. Hij wijst op het goede TV - interview van trainer De Mos, op het goede contact bestuur technische staf. Indien noodzakelijk zal bij eventuele transfers het grote geld gepakt moeten worden en misschien komen er toch nog wel een paar grote verrassingen, waardoor Ajax zeker niet zwakker zal worden. 6. Sluiting. In overleg wordt de datum van de volgende vergadering vastgesteld op 28 april 1983. De voorzitter sluit hierna de vergadering om 21.37 uur hetgeen een nieuw record kan worden genoemd. Hij wenst iedereen wel thuis. Vergadering van 28 april 1983. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen welkom in het bijzonder ere - voorzitter Van Praag en de ere - leden De Boer, Bruynesteijn, De Jongh, Timman en Vunderink. Bericht van verhindering is ontvangen van de heer Caransa en de heer Gianotten. De he ren Van der Wal en Van Wijk hebben laten weten wat later ter vergadering te zullen ko men. Afwezig zonder bericht van verhindering de heer Vischschoonmaker. Penningmeester Bartels kan door droeve familie - omstandigheden niet aanwezig zijn en het bestuurslid Neefjes is met vacantie. Wel is aanwezig het bestuurslid Van Eijden. Aanwezig zijn 22 leden waarmee is voldaan aan het bepaalde in artikel 26, lid 2, van de statuten. (18 leden). (Notulist: De heer Van Wijk bleek toch verhinderd te zijn).

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 41