31 het Mundialito - tournooi zal spelen, zodat schijnbaar toch wel rekening met de clubs zal worden gehouden. De K.N.V.B. heeft nu zo maar weer de interlandwedstrijd Bel gië - Nederland ingelast. De heer Gianotten merkt op dat de houding van de K.N.V.B. toch iets verbeterd schijnt te zijn, maar dat onze kritiek zich moet richten op het bestuur van de K.N.V.B. en niet op de competitieleider. Ook de heer Timman is van mening dat men voor eventuele fouten toch bij het bestuur moet zijn. Hierna worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 3a. Voor de vergadering is aan de aanwezigen een brief met de volgende tekst uitge reikt. Amsterdam, 7 februari 1983. Aan de ledemvan de ledenraad van de A.F.C. "AJAX". Mijne Heren, In de jaarlijkse algemene vergadering van 9 september 1982 werd de volgende wijziging van de tekst van artikel 33 van de statuten met algemene stemmen aangenomen. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere - leden en leden van verdienste. Het notariskantoor Loeff en Van der Ploeg maakte ons er telefonisch op attent, dat niet voldaan is aan het bepaalde in artikel 35, lid 6, van de statuten, luidende als volgt: Een besluit van de algemene ledenvergadering tot wijziging van de statuten behoeft de goedkeuring van de eerstvolgende vergadering van de ledenraad. Het bestuur stelt voor dit alsnog te doen in een in te lassen punt 3a in de Agenda van de ledenraad van 8 februari 1983. 3a. Het bestuur verzoekt de leden van de ledenraad om goedkeuring betreffende de in de jaarlijkse algemene ledenvergadering van 9 september 1982 aangenomen wijzi ging van artikel 33 van de statuten conform vorenstaande tekst. Hoogachtend, A.F.C." Ajax A.HARMSEN, voorzitter J.H.WESTRIK, secretaris. De gevraagde goedkeuring wordt met algemene stemmen verleend.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 39