29 kandidaat gesteld wat voor de anderen een onaanvaardbare figuur was. De secretaris zegt van mening te zijn dat de slechte leiding van de waarnemend voorzit ter in de F.B.O. - vergadering er toe heeft geleid dat de oorspronkelijke plannen niet kon den doorgaan. De heer Van der Wal vraagt de voorzitter of deze zijn eventuele functie bij de K.N.V.B. wel had kunnen combineren met die van voorzitter van Ajax. De voorzitter antwoordt dat dit inderdaad wel enige konsekwenties zou hebben gehad. De heer Gianotten vraagt of er reeds toestemming is verleend voor het deelnemen aan het Mundialito - tournooi, waarop bevestigend wordt geantwoorddoch dat de exacte datum van het tournooi nog niet bekend is. De heer Van Eijden zegt dat bij de loting in Zurich in juli 1982 reeds met competitielei der Huijbregts is gesproken over het aanvangstijdstip van de competitie 1983 - 1984, doch dat na een aantal weken bleek dat deze toch op een vroegere datum zou beginnen dan was toegezegd. Juist deze avond zou dit probleem nogmaals bij de K.N.V.B. worden besproken. De heer Gianotten vraagt naar de met de politie gemaakte afspraken betreffende de wed strijd Ajax - F.C.Utrecht. De heer Bartels deelt mede dat er twee aparte kassa's zijn geplaatst bij de inmiddels nieuw aangelegde brug en er zal veel politie aanwezig zijn. De heer Potharst vraagt of de video - camera's werken, hetgeen bevestigend wordt beant woord. De heer Boerkoel vraagt of er voortaan toegang zal worden geheven bij de thuiswedstrij den van Ajax 2. De heer Bartels antwoordt, dat gezien de opbrengst van de bekerwedstrijd Ajax 2 - Bever wijk, dit alleen maar kosten met zich zou meebrengen, zodat de toegang gratis blijft. Verder wordt toegezegd dat de statuten aan de ledenraadsleden zullen worden toegezon den. 7. Sluiting. In overleg wordt de datum van de volgende vergadering van de ledenraad vastgesteld op dinsdag 8 februari 1983. De voorzitter sluit hierna de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Vergadering van 8 februari 1983. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen welkom, in het bijzonder ere - voorzitter Van Praag en de ere - leden Bruijnesteijn en Timman. Tevens is aanwezig het bestuurslid Neefjes, terwijl het bestuurslid Van Eijden door om-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 37